Targi branży pożarniczej po raz trzeci w Targach Kielce

Poprzednie edycje Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych Kielce IFRE-EXPO potwierdziły, że Targi Kielce to najlepsze miejsce dla producentów urządzeń, sprzętu oraz prezentacji technologii dla jednostek straży pożarnej.

W zakres targów IFRE-EXPO wchodzą: sprzęt ratowniczy, gaśniczy, pojazdy pożarnicze – gaśnicze i specjalne, środki gaśnicze i neutralizujące, wyposażenie ochronne oraz odzież przeznaczona dla służb specjalnych. W 2018 roku targi odwiedziło ponad 5000 zwiedzających z jedenastu krajów.  W tegorocznej edycji swój udział potwierdziły największe firmy z branży.

Tradycyjnie już IFRE-EXPO zostało objęte honorowym patronatem Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji. Międzynarodowe Targi Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO odbędą się od 6 do 8 czerwca.

www.ifre.pl

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Regulatorzy finansowi w obliczu wyzwań

Celem organów regulacyjnych pozostaje wspieranie stabilności podmiotów świadczących usługi finansowe oraz opracowywanie mechanizmów naprawczych,...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!