Aktualności firm stowarzyszonych

Targi AUTOSTRADA już w maju!

Konkurs dla operatorów koparek, spotkania i konferencje dotyczące palących tematów dla branży, potężne maszyny, innowacyjne rozwiązania dla infrastruktury dróg i lotnisk, wizyta najlepszych specjalistów – to tylko niektóre z atrakcji podczas jubileuszowych, XXV Międzynarodowych Targów Budownictwa Drogowego AUTOSTRADA–POLSKA, które odbędą się od 14 maja do 16 maja w Targach Kielce.

Jednocześnie z AUTOSTRADĄ odbędą się wystawy poświęcone: pojazdom specjalistycznym – ROTRA, technologiom infrastruktury drogowej – TRAFFIC-EXPO – TIL oraz rozwiązaniom parkingowym.

Kieleckie targi budownictwa infrastrukturalnego to wydarzenie, które od ćwierć wieku łączy branżę drogownictwa. Podczas jubileuszowej odsłony specjaliści ponownie będą zastanawiać się jak najlepiej wydać pieniądze na rozbudowę infrastruktury w Polsce oraz jak efektywnie zorganizować drogi i mosty. W ramach targów zaplanowano wiele specjalistycznych konferencji i debat z udziałem przedstawicieli najważniejszych branżowych instytucji.

Już po raz ósmy Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego oraz Targi Kielce zorganizują Salon Kruszyw. Cykliczne wydarzenie odbędzie się 15 maja, a jego tematem są „Zmienione wymagania dla kruszyw. Nowe dokumenty – nowe podejście – szanse i ryzyka”.

Ponadto dla gości targów przygotowano wiele atrakcji, a wśród nich pokazy dynamiczne ciężkiego sprzętu oraz widowiskowy Konkurs Operatorów Maszyn Budowlanych BIG BAU MASTERS.

WWW.autostrada-polska.pl

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!