Aktualności firm stowarzyszonych  •  Członkowie

Szkoła oszczędzania z Auchan - wyprawka szkolna na każdą kieszeń

Powrót do szkoły, w tym roku pod hasłem Szkoła oszczędzania, to doroczna akcja handlowa Auchan Retail Polska skierowana do uczniów i ich rodziców. Auchan proponuje najtańszą wyprawkę szkolną na rynku za 15,45 zł. W skład oferty przyborów do szkoły wchodzi ponad 3 tysiące artykułów, wśród których znajdują się produkty przyjazne dla środowiska, wyprodukowane z materiałów pochodzących z recyklingu, posiadające certyfikat FSC lub które można kupić bez zbędnych opakowań.

Klienci obecnie uważniej wydają pieniądze i stawiają na produkty łączące wysoką jakość za przystępną cenę. Przełom sierpnia i września to tradycyjnie przygotowanie dzieci do szkoły - wiadomo, że jest to znaczący wydatek dla każdego gospodarstwa domowego. Wychodząc naprzeciw potrzebom polskich rodzin już po raz kolejny oferujemy bogaty wybór artykułów szkolnych w dobrych cenach, w tym najtańszą na rynku wyprawkę szkolną – mówi Radosław Dac dyrektor Produktów Auchan Retail Polska.

Szeroki wachlarz różnorodnych produktów pozwala przygotować wyjątkową wyprawkę na nowy rok szkolny w korzystnej cenie. Najtańsza na rynku wyprawka zawiera 15 przyborów potrzebnych każdemu uczniowi. Auchan wychodząc naprzeciw osobom leworęcznym oferuje także bogatą ofertę produktów ułatwiających codzienną naukę i wykonywanie zadań. Wśród nich jest między innymi pióro wieczne, dzięki któremu pisane słowa się nie rozmazują, specjalnie wyprofilowana gumka do ścierania, nożyczki, czy też linijka z odwróconą skalą.

W ofercie artykułów szkolnych Auchan posiada prawie tysiąc produktów marki własnej wyróżniających się wysoką jakością, nowoczesnym designem i niską ceną. Wśród nich znajdują się artykuły szkolne z certyfikatem FCS, potwierdzającym zrównoważoną gospodarkę leśną. W odpowiedzialnej ofercie marki własnej Auchan klienci znajdą również produkty z tworzywa z recyklingu, produkowane bez rozpuszczalników, w opakowaniach bez plastiku lub biodegradowalnych. Szeroka oferta produktów bez opakowań nie tylko wpływa na ograniczenie powstawania niepotrzebnych odpadów ale także przekłada się na niższą cenę, której oczekują konsumenci.

O Auchan

Auchan Retail Polska to wielkoformatowa sieć sprzedaży detalicznej o francuskich korzeniach, obecna w Polsce od 1996 r., zarządzająca na polskim rynku siecią hipermarketów pod marką Auchan, supermarketów pod marką Auchan Supermarket, sklepami typu convenience store pod marką Easy Auchan, sklepami osiedlowymi pod marką Moje Auchan, a także kanałem handlu e-commerce. Sieć posiada również sklepy franczyzowe w formacie supermarket i hipermarket. Więcej informacji na temat firmy znaleźć można na stronie https://www.auchan.pl/pl

Kontakt dla mediów:  Dorota Patejko  •  d.patejko@auchan.pl  •

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!