Aktualności firm stowarzyszonych

Sylwia Bilska nowym General Manager w Edenred Polska!

Z dniem 6 maja 2019r. Sylwia Bilska objęła stanowisko General Manager w Edenred Polska - firmie będącej światowym liderem usług przedpłaconych, systemów motywacyjnych i lojalnościowych dla pracowników oraz partnerów biznesowych.

Edenred to silna, innowacyjna marka na rynku globalnym. Łączy 830.000 klientów korporacyjnych, 47 milionów użytkowników i 1,7 milionów partnerów afiliacyjnych w 45 krajach, z czego aż w 17 z nich pozostaje niezmiennie liderem świadczeń e-płatniczych dla pracowników firm. Tylko w roku 2018 Grupa Edenred zarządzała 2,5 miliarda transakcjami, głównie za pośrednictwem aplikacji mobilnych, platform internetowych i kart przedpłaconych, generując ponad 28 miliardów Euro obrotu.

W Polsce, potencjał rozwoju firmy w środowisku nowych technologii i skala zasięgu naszych rozwiązań nie zostały jeszcze w pełni wykorzystane, uważa Sylwia Bilska, General Manager Edenred Polska. To właśnie moja misja, aby poprzez rozwój innowacyjnych rozwiązań digitalowych w zakresie benefitów pracowniczych zbudować przewagę konkurencyjną na rynku, a tym samym zwiększyć rozpoznawalność marki wśród potencjalnych klientów firmy.

Sylwia Bilska jest managerem, z ponad 15 letnim doświadczeniem zawodowym na rynkach rozwiniętych i rozwijających się w marketingu, sprzedaży i strategii firm. Pełniła funkcje kierownicze dla wielu firm z branży new tech, FMCG i retail, wśród nich m.in. Avon Cosmetics, Oriflame, Philip Morris Interational, PayU oraz Tesco Central Europe. Prawnik z wykształcenia, absolwentka MBA na Uniwersytecie w Bradford. Nagrodzona tytułem Digital Champion przez Forum Liderów Cyfrowego Biznesu.

Więcej informacji o firmie na stronie www.edenred.pl

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!