Aktualności firm stowarzyszonych  •  Sektory i rynki  •  Usługi

Świąteczny prezent dla firm od Targów Kielce – nowa platforma wymiany informacji handlowej TK Business Exchange

Nowy projekt Targów Kielce - TK Business Exchange to nowoczesna platforma wymiany informacji handlowych służąca nawiązywaniu kontaktów handlowych pomiędzy polskimi firmami, a zagranicznymi kontrahentami m.in. z krajów Europy Wschodniej i Azji (m.in. Kazachstanu, Urugwaju, Azerbejdżanu, Gruzji, Rosji, Białorusi, Chin). Celem działalności platformy jest także promocja polskiego potencjału gospodarczego, oraz zachęcenie firm zagranicznych do inwestowania na rynku polskim. Partnerem serwisu jest Polsko-Kazachstańska Izba Handlowo-Przemysłowa.  

TK Business Exchange to także serwis ofert eksportowych, wizytówki polskich, zagranicznych przedsiębiorstw oraz informacje o ważnych wydarzeniach  gospodarczo-biznesowych, imprezach targowo wystawienniczych na świecie.

Platforma TK Business Exchange  powstała dzięki inicjatywie Targów Kielce, drugiego co do wielkości w Europie Środkowo-Wschodniej ośrodka wystawienniczego, który posiada wieloletnie doświadczenie w stwarzaniu jak najlepszych warunków, by relacje między firmami  mogły zaistnieć i się rozwijać. Targi Kielce to rocznie ponad 276 000 zwiedzających i gości z blisko 60 krajów oraz 6 900 firm-wystawców.  Dzieląc się wiedzą i doświadczeniem wierzymy, że wskazówki zawarte na portalu okażą się dla Państwa pomocne
i przyniosą trwałą współpracą biznesową.

Więcej informacji na: www.tkbusinessexchange.com

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!