Strategia CSR i prawa człowieka w biznesie - oferta specjalna dla członków CCIFP od CSRinfo

Na szczycie w Davos biznes koncentrował się na Celach Zrównoważonego Rozwoju ONZ 2016-30 (tzw. SDGs), w znowelizowanej Ustawie o Rachunkowości pojawiła się konieczność raportowania polityki dotyczącej praw człowieka. Świat zmienia się bardzo szybko, podobnie oczekiwania w stosunku do menedżerów nt. ich wiedzy i perspektyw.

 

Jeśli nie masz czasu na „przebijanie się” przez g?szcz informacji i potrzebujesz konkretnej praktycznej wiedzy, a nie naukowej teorii, CSRinfo zaprasza w lutym na dwa szkolenia:

  

1.Strategia CSR – budowa i wdrażanie: 21.02.2019 Praktyczne szkolenie uczy jak tworzyć strategie i programy odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju.

  

Szkolenie ma charakter warsztatowy, pracujemy w małej grupie.

  

Program i zapisy na stronie

http://www.csrinfo.org/szkolenia/strategia-csr-budowa-wdrazanie/

  

2.Prawa człowieka w praktyce biznesowej – NOWOŚĆ! 22.02.2019 Mało który menedżer miał okazję studiować lub przeszkolić się z tej tematyki. Szkolenie CSRinfo w praktyczny i przystępny sposób prezentuje tematykę praw człowieka w odniesieniu do praktyki biznesu. Ułatwia tworzenie polityk i raportowanie tych zagadnień. Szczególnie istotny temat dla banków, ubezpieczycieli i spółek giełdowych, które musza raportować w tym zakresie.

  

Cały grafik szkoleń i ważnych wydarzeń dostępny jest w bezpłatnym kalendarzu Menedżera CSR, który możesz pobrać tutaj:

  

https://bit.ly/2CDAQk1

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!