Aktualności firm stowarzyszonych

Statuetka Spotlight Award Book of Lists 2017/2018 odebrana przez Kochański Zięba i Partnerzy

<p style="text-align: justify;">Firma prawnicza Kochański Zięba i Partnerzy otrzymała statuetkę SPOTLIGHT AWARD BOOK OF LISTS 2017/2018 WARSAW BUSINESS JOURNAL w kategorii: wiodąca firma doradcza w obszarze fuzji i przejęć. KZP nagrodzono za doradztwo południowoafrykańskiemu funduszowi Redefine Properties Limited, notowanemu na giełdzie w Johannesburgu, przy nabyciu 75% udziałów w spółce Echo Prime Properties B.V. od spółki Echo Investment S.A. Wartość całej transakcji - największej w historii polskiego rynku nieruchomości - wyniosła 5,3 mld złotych.</p>

>

W ocenie Kapituły, Firma Kochański Zięba i Partnerzy dowiodła po raz kolejny swojej doskonałej znajomości prawnych aspektów fuzji i przejęć w kontekście międzynarodowym, jak również niezwykłej znajomości rynku nieruchomości komercyjnych.

Cieszę się, że Jury konkursu ponownie doceniło ponadprzeciętne kwalifikacje i unikatowy know-how zespołu Kancelarii Kochański Zięba i Partnerzy. Wyróżnienie tytułem Spotlight, za największ? transakcje M&A to ukoronowanie pracy całego zespołu, ale również szeregu przeprowadzonych działań i inwestycji. Jestem pewny, że ta nagroda jest dla nas Wszystkich kolejnym pozytywnym bodźcem do dalszej ciężkiej pracy oraz dowodem, że obrana przez Zarz?d strategia rozwoju firmy przynosi oczekiwane efekty.” – powiedział mecenas Piotr Kochański, Partner   Zarz?dzaj?cy,  Założyciel KZP

Statuetki Spotlight Awards przyznawane s? przez Warsaw Business Journal Group od 10 lat. Kapituła corocznie nagradza polskie wyróżniaj?ce się przedsiębiorstwa, które w minionym roku wykazały się innowacyjności? i ponadprzeciętnym wzrostem. O wyborze zwycięzców decyduj? m.in. takie kryteria jak: staż, wyniki, pozycja rynkowa.

Więcej informacji:

Bartosz Pawłowski
Menadżer ds. Public Relations i Komunikacji
T  +48 22 326 9600  | M  +48  608  593 043  | E    b.pawlowski(@)kochanski.pl
Kochański Zięba i Partnerzy

***

Kochański Zięba & Partners świadczy usługi prawne dla biznesu, zarówno dla największych przedsiębiorstw międzynarodowych w dziewięciu najważniejszych sektorach gospodarki, jak  i  dla polskich firm prywatnych, przedsiębiorstw rodzinnych oraz dla sektora publicznego. Firma zatrudnia obecnie 150 osób w  Polsce, w tym ekspertów w pełnym zakresie praktyki, oraz kadrę administracyjn?, w biurach w Warszawie i  Krakowie.  

 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!