Aktualności firm stowarzyszonych

„Stalowa 27” – nowa inwestycja Eiffage Immobilier Polska w Warszawie

Na warszawskiej Pradze, w bezpośrednim sąsiedztwie nowej stacji drugiej linii metra „Szwedzka” polskie spółki należące do grupy Eiffage zrealizują nowy projekt w sektorze budownictwa mieszkaniowego. Inwestorem jest spółka deweloperska Eiffage Immobilier Polska. Za generalne wykonawstwo odpowiada Eiffage Polska Budownictwo.

Rozpoczęła się przedsprzedaż mieszkań w nowej inwestycji Eiffage Immobilier Polska w Warszawie – „Stalowa 27”. Nazwa nawiązuje do adresu, pod którym powstaje nowoczesna kamienica, a w niej: 56 mieszkań jedno- i dwupokojowych o powierzchni od 28 do 58 m² oraz cztery dwupoziomowe apartamenty, ulokowane na najwyższej, cofniętej kondygnacji. Wszystkie mieszkania będą posiadały balkon lub loggię, zaś apartamenty – tarasy. W wybranych mieszkaniach jednopokojowych zaprojektowano oddzielne aneksy sypialniane, by pomimo małego metrażu, oddzielić strefę dzienną i nocną.

Na parterze kamienicy znajdzie się lokal usługowy o powierzchni 25 m2. Wewnątrz obiektu, do dyspozycji mieszkańców zostanie oddane zielone patio. Lokale na parterze położone od jego strony będą miały dostęp do wydzielonych, prywatnych ogródków. W budynku zaprojektowano również przestrzeń do przechowywania rowerów i wózków. Kamienica w całości przystosowana będzie dla osób niepełnosprawnych.

Wszystkie mieszkania i apartamenty zostaną wykończone w standardzie deweloperskim. Dodatkowo Eiffage Immobilier Polska jako deweloper oferuje możliwość skorzystania z porady architekta oraz usług wyspecjalizowanych firm wykończeniowych. Dla prywatnych inwestorów przygotowana jest również oferta kompleksowej obsługi wynajmu.

„Stalowa 27” – nowoczesna kamienica – idealnie wkomponowuje się w oryginalną zabudowę i historyczny charakter Nowej Pragi, obecnie jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Warszawie. Z jednej strony zachowała się tu atmosfera przedwojennej Warszawy z wewnętrznymi dziedzińcami, kapliczkami i zabytkowymi kamienicami, które nie uległy zniszczeniu w czasie wojny. Z drugiej strony, w związku z rozbudową drugiej linii metra i bliskością szerokiego węzła komunikacyjnego, znacząco skrócił się czas dojazdu do centrum. Okolica znana jest też z licznych galerii sztuki, kawiarni, pubów i restauracji, zarówno przy pobliskich ulicach Wileńskiej, Szwedzkiej i 11-listopada, jak i przy niewiele dalej położonych Ząbkowskiej, Brzeskiej i Kłopotowskiego. Wiele kamienic ozdobionych zostało przez murale, stworzone przez polskich i zagranicznych twórców. W pobliżu są też sklepy, popularne dyskonty i supermarkety, a także Park Praski i warszawskie ZOO.

– „Po kameralnej inwestycji na warszawskiej Sadybie i finalizowanej właśnie realizacji w krakowskim Starym Podgórzu, przyszedł czas na ciekawy projekt na zyskującej coraz większą popularność warszawskiej Pradze Północ” – powiedział Tymon Nowosielski, prezes zarządu Eiffage Immobilier Polska. „Największymi atutami tej lokalizacji jest połączenie klimatu przedwojennych kamienic z ich rewitalizacją i dynamicznym rozwojem dzielnicy oraz możliwość szybkiego dojazdu do centrum miasta.”

„Stalowa 27” jest kolejną inwestycją realizowaną przez Eiffage Immobilier Polska. Pierwszą realizacją spółki jest kameralny apartamentowiec „Villa Sadyba” na warszawskiej Sadybie, a drugą „Dom przy Źródle” w krakowskim Podgórzu.

Stalowa 27” w skrócie:

 • Adres inwestycji: ul. Stalowa 27, Warszawa

 • Liczba kondygnacji nadziemnych: 6

 • Liczba kondygnacji podziemnych: 1

 • Łączna liczba mieszkań i apartamentów: 60

 • Powierzchnie mieszkań i apartamentów: 28 m2 do 90 m2

 • Liczba miejsc parkingowych w podziemnym parkingu: 8

 • Generalny wykonawca: Eiffage Polska Budownictwo S.A.

 • Deweloper: Eiffage Immobilier Polska Sp. z o.o.

 • Autor projektu architektonicznego: Loesch+Partnerzy

 • Zakończenie prac budowlanych: Q1 2021

 • Prezentacja realizacji: www.stalowa27.pl

***

EIFFAGE – jedna z największych grup budowlanych i operatorów koncesji w Europie, która na całym świecie zatrudnia ponad 70 tysięcy pracowników. Jej roczna sprzedaż sięga 16,6 mld euro. Grupa Eiffage w Polsce działa od ponad 30 lat. Jest reprezentowana przez firmy Eiffage Polska Budownictwo, Eiffage Polska Serwis oraz Eiffage Immobilier Polska.

Spośród kilkuset realizacji Eiffage w Polsce, do najważniejszych należą: POSNANIA – zdobywca certyfikatu BREEAM International New Construction, OVO we Wrocławiu, kompleks hotelowo-apartamentowy Radisson Blue w Zakopanem, osiedla mieszkaniowe: „Zajezdnia” i „Botanika” w Poznaniu, „Mennica Residence”, „Browary Warszawskie”, „Żoliborz Artystyczny” i „Studio Mokotów” w Warszawie, budynki biurowe Brema w Katowicach i Enterprise Park w Krakowie, obiekt produkcyjny dla Grupy Azoty w Tarnowie, konstrukcje młynów węglowych Elektrowni Jaworzno i hala logistyczna dla VW Poznań w Antoninku. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie www.eiffage.pl

Biuro prasowe Eiffage w Polsce:

Barbara Czerniawska
E: media.poland(@)eiffage.com
T: +48 604 16 16 06

Joanna Cendrowska
Rzecznik prasowy Eiffage w Polsce
E: joanna.cendrowska(@)eiffage.com
T.: +48 22 566 48 00

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!