Spotkanie z Porozumieniem Spółek Celowych: Efektywna współpraca rozwojowa z uczelniami. Poznaj szczegóły wydarzenia i obejrzyj nagranie ze spotkania.

Porozumienie Spółek Celowych to forum współpracy 27 spółek celowych uczelni i instytutów badawczych, powołanych do komercjalizacji wyników badań naukowych, tworzenia spółek typu spin-off i realizowania zleconych projektów B+R. 

W czwartek 20 stycznia odbyło się spotkanie CCIFP prowadzone przez PSC, którego celem było pokazanie możliwości współpracy między biznesem a uczelniami w zakresie rozwijania innowacji produktowych, technologicznych i organizacyjnych.

Podczas wydarzenia poruszyliśmy następujące tematy:

  1. Czym są uczelniane spółki celowe
  2. Jak wygląda model realizowanych projektów badawczo-rozwojowych
  3. Sprawdzone mechanizmy współpracy B+R z Porozumieniem Spółek Celowych
  4. Case study - jak PSC współpracowało m.in. z Żabką, Komputronikiem, Polską Policją

 

Zapraszamy do zapoznania się z nagraniem webinaru, podczas którego prowadzący spotkania dr inż. Jakub Jasiczak, przewodniczący Porozumienia Spółek Celowych i prezes spółki celowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, przedstawia czym jest PSC i co może zaoferować firmom:

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją Porozumienia Spółek Celowych przygotowaną z myślą o firmach stowarzyszonych w CCIFP: 

 

prezentacja psc

 

W przypadku pytań, zachęcamy również do kontaktu z prowadzącym spotkania dr inż. Jakubem Jasiczakiem, w celu omówienia indywidualnych możliwości współpracy:

jakub.jasiczak(@)scuep.pl

https://linkedin.com/in/jasiczak

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!