Networking  •  Wydarzenie wyjątkowe

Spotkanie z ekspertami z BNP Paribas Real Estate Poland - nieruchomości komercyjne w obliczu wyzwań i szans

Wysokie stopy procentowe oraz inflacja, ryzyko stagnacji, a nawet recesji –  jak zagrożenia ekonomiczne wpływają na rynek nieruchomości komercyjnych? Czy są one nadal atrakcyjne dla inwestorów? Co będzie napędzało rynek nieruchomości w kolejnych kwartałach? Próbowaliśmy znaleźć odpowiedź na te pytania podczas spotkania z ekspertami BNP Paribas Real Estate, które miało miejsce 18 maja w siedzibie CCIFP. Wydarzenie dotyczące nieruchomości komercyjnych w obliczu wyzwań i szans miało wyjątkowy charakter, ponieważ było współorganizowane przez dwie izby bilateralne: Francusko-Polską Izbę Gospodarczą (CCIFP) oraz Skandynawsko-Polską Izbę Gospodarczą (SPCC).

Bolesław Kołodziejczyk, Business & Data Director, przybliżył sytuację na rynku nieruchomości komercyjnych po I kwartale 2023 roku oraz opowiedział o wyzwaniach, które czekają całą branżę.

Dorota Mielke, Associate Director, przedstawiła trendy na rynku powierzchni biurowych oraz kwestię hybrydowych umów najmu.

Adam Jaczyński, Financial Director, opowiedział o wyzwaniach związanych z rosnącymi opłatami service charge, o tym, jak się na nie przygotować, jak monitorować, i co można zrobić, by sprawdzić czy nasze opłaty są naliczane w odpowiedni sposób.

Dziękujemy przedstawicielom firm za liczne uczestnictwo, a ekspertom za podzielenie się z nami praktyczną wiedzą, która może być pomocna w codziennym funkcjonowaniu biznesu niezależnie od branży.  

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!