Partnerzy

Spotkanie ws. programu rozbudowy żłobków m.st. Warszawy

Warszawa intensywnie rozwija program rozbudowy żłobków, dążąc do tego, by jak najwięcej rodziców mogło skorzystać z miejsc w żłobkach blisko domu lub pracy. Elementem programu jest rozwijanie miejsc w żłobkach miejskich oraz stymulowanie rozwoju sektora żłobków niepublicznych oraz zakup miejsc w żłobkach prowadzonych przez podmioty prywatne.

Chcemy również zachęcać do rozwijania żłobków korporacyjnych i punktów opieki – firmy, korporacje i instytucje. Lokalizacja miejsca w żłobku znajdującym się blisko firmy jest jednym z najczęstszych postulatów zgłaszanych przez rodziców. Dlatego zależy nam na tym, aby firmy i instytucje tworzyły – ze wsparciem miasta oraz operatorów zajmujących się profesjonalnym tworzeniem żłobków – żłobki korporacyjne lub punkty opieki dziennej.
Serdecznie zachęcam do udziału w spotkaniu, podczas którego przedstawimy koncepcję żłobków korporacyjnych oraz możliwości współpracy miasta z firmami deweloperskimi oraz korporacjami, które chcą zapewnić miejsca w żłobku swoim pracownikom.

Spotkanie odbędzie się 18 czerwca w godz. 13.00 – 14.30 w Pawilonie Architektonicznym Zodiak, Pasaż Wiecha 4 w Warszawie.

Zgłoszenia udziału: ebledowska@um.warszawa.pl, tel. (22) 4430224

 

Zaproszenie
 

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!