Spotkanie ws. programu rozbudowy żłobków m.st. Warszawy

Warszawa intensywnie rozwija program rozbudowy żłobków, dążąc do tego, by jak najwięcej rodziców mogło skorzystać z miejsc w żłobkach blisko domu lub pracy. Elementem programu jest rozwijanie miejsc w żłobkach miejskich oraz stymulowanie rozwoju sektora żłobków niepublicznych oraz zakup miejsc w żłobkach prowadzonych przez podmioty prywatne.

Chcemy również zachęcać do rozwijania żłobków korporacyjnych i punktów opieki – firmy, korporacje i instytucje. Lokalizacja miejsca w żłobku znajdującym się blisko firmy jest jednym z najczęstszych postulatów zgłaszanych przez rodziców. Dlatego zależy nam na tym, aby firmy i instytucje tworzyły – ze wsparciem miasta oraz operatorów zajmujących się profesjonalnym tworzeniem żłobków – żłobki korporacyjne lub punkty opieki dziennej.
Serdecznie zachęcam do udziału w spotkaniu, podczas którego przedstawimy koncepcję żłobków korporacyjnych oraz możliwości współpracy miasta z firmami deweloperskimi oraz korporacjami, które chcą zapewnić miejsca w żłobku swoim pracownikom.

Spotkanie odbędzie się 18 czerwca w godz. 13.00 – 14.30 w Pawilonie Architektonicznym Zodiak, Pasaż Wiecha 4 w Warszawie.

Zgłoszenia udziału: ebledowska@um.warszawa.pl, tel. (22) 4430224

 

Zaproszenie
 

 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Regulatorzy finansowi w obliczu wyzwań

Celem organów regulacyjnych pozostaje wspieranie stabilności podmiotów świadczących usługi finansowe oraz opracowywanie mechanizmów naprawczych,...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!