Aktualności firm stowarzyszonych

Sodexo – zmiana nazwy i nowy wizerunek

<p style="text-align: justify;">Grupa Sodexo, międzynarodowy ekspert w obszarze usług poprawiających Jakość Życia, zmienia swój wizerunek. Jedną z kluczowych zmian są nowe nazwy działających w ramach Grupy spółek. Sodexo Motivation Solutions to dziś Sodexo Benfits and Rewards Services, zaś Sodexo On-site Service Solutions działa pod nazwą Sodexo On-site Services.</p>

>

Nowa nazwa Sodexo Benefits and Rewards Services funkcjonuje na polskim rynku od września 2013 r. Doświadczenie firmy w obszarze świadczeń pozapłacowych liczy jednak aż 15 lat, co sprawia, że jest ona ekspertem w zakresie kompleksowych usług motywacyjnych. Doradza w obszarze budowania trwałych relacji pracodawcy z pracownikami oraz w zakresie budowania lojalności klientów i partnerów biznesowych. Do tej pory z oferty Sodexo Benefits and Rewards Services skorzystało już 43 tysi?ce klientów i ponad 3,5 miliona użytkowników w całej Polsce.

Zmianie nazwy towarzyszy zmiana identyfikacji wizualnej, która obejmuje wszystkie produkty i usługi Sodexo Benefits and Rewards Services. Dotyczy zarówno Kart i Kuponów, dzięki którym od lat polscy pracodawcy dbaj? o większe zaangażowanie pracowników oraz o budowanie pozytywnych relacji z klientami i kontrahentami, jak również platform: Sodexo Select do zarz?dzania świadczeniami pozapłacowymi oraz Sodexo Performance Suite do efektywnego prowadzenia programów lojalnościowych.

Koncentracja na usługach

Dzięki rebrandingowi Sodexo w bardziej bezpośredni i konkretny sposób komunikuje zakres swojej oferty i koncentruje się na usługach (zmiana ze słowa „solutions” – „rozwi?zania”, na „services” – „usługi”), które s? trzonem prowadzonego biznesu: słowo „benefits” mówi o świadczeniach pozapłacowych, zaś „rewards” o nagrodach w programach lojalnościowych.

– Nazwa Sodexo Benefits and Rewards Services dobrze opisuje charakter świadczonych przez nasz? firmę kompleksowych usług w zakresie motywacji. Zmiana nazwy pomoże nam w budowaniu silnej pozycji marki Sodexo na polskim i globalnym rynku, co przełoży się również na sukces naszych klientów i partnerów biznesowych – mówi Robert Lech, Dyrektor Generalny Sodexo w Polsce.

Kontakt:

Marta Rakoczy
Tel. +48 605 073 929
Fax: +22 402 48 68
E-mail : m.rakoczy(@)contrust.pl

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!