RSE  •  COVID-19  •  Aktualności firm stowarzyszonych

Sodexo uruchamia program wsparcia dla firm, by pomóc im „powstać” w „nowej normalności”

Sodexo, światowy lider usług poprawiających jakość życia, inauguruje nowe portfolio usług, które stanowi program wsparcia dla firm zmagających się z „restartem biznesu” po COVID-19. Międzynarodowa inicjatywa o nazwie „rise with Sodexo” jest już proponowana polskim klientom.

Sytuacja związana z epidemią koronawirusa miała bezprecedensowy wpływ na działalność operacyjną organizacji na całym świecie. Nowe regulacje systemowe, nowe potrzeby oraz oczekiwania klientów i konsumentów to czynniki, które determinują dalszy kształt „usług”, jakie znamy. Sodexo, krajowy lider w dziedzinie kompleksowej obsługi nieruchomości i usług żywieniowych, wdraża w Polsce międzynarodowy program wsparcia dla biznesu o nazwie „rise with Sodexo”. Nowa oferta opiera się na pięciu filarach serwisów zaprojektowanych w taki sposób, by pomóc organizacjom dosłownie „powstać” i zacząć efektywnie działać w nowych realiach po COVID-19. Działanie to rozumiane jest zarówno jako „restart” biznesu, jak i utrzymywanie nieruchomości w dobrej kondycji – również w okresie totalnego „lock-downu” obiektu.

Wspomniane filary oferty to:

  • przygotowanie obiektu do wznowienia pracy oraz pracowników na powrót do pracy,
  • ochrona przestrzeni poprzez ulepszone sprzątanie, monitoring temperatury i bezdotykowe usługi,
  • oferowanie pełnowartościowych i wygodnych do zamówienia na wynos dań oraz nowych cyfrowych rozwiązań dla konsumentów,
  • dbanie o zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie ludzi w obiekcie,
  • wsparcie w utrzymywaniu dystansu społecznego, w efektywnym zarządzaniu przestrzenią
    i zasobami.
  • Kto na początku 2020 roku wyobrażał sobie, że nastąpi tak duża zmiana w naszym życiu prywatnym, zawodowym, w gospodarce? Obecny czas sprawia, że z niepokojem stawiamy sobie pytania o przyszłość świata, który znamy. Sodexo opracowało kompleksowe rozwiązanie, które pozwala Klientom wdrożyć zmiany związane z codzienną działalnością. Nazywamy to „rise with Sodexo”, gdyż program ten w praktyce pozwala firmom „powstać” i zmierzyć się z wyzwaniami dzisiejszego świata komentuje Monika Bentkowska,  HR Director Central Europe & Poland, Country President Poland.

Programowi „rise with Sodexo” towarzyszy dedykowana zakładka na korporacyjnej stronie internetowej firmy.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Jak zmienia się język

Warsztaty online z BALAJCZA Wtorek, 1 lutego 2022 r. godz. 11:00-12:00 Język jest tworem społecznym i to właśnie dzięki temu podlega zmianom. W XXI...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!