RSE  •  COVID-19  •  Aktualności firm stowarzyszonych

Sodexo uruchamia program wsparcia dla firm, by pomóc im „powstać” w „nowej normalności”

Sodexo, światowy lider usług poprawiających jakość życia, inauguruje nowe portfolio usług, które stanowi program wsparcia dla firm zmagających się z „restartem biznesu” po COVID-19. Międzynarodowa inicjatywa o nazwie „rise with Sodexo” jest już proponowana polskim klientom.

Sytuacja związana z epidemią koronawirusa miała bezprecedensowy wpływ na działalność operacyjną organizacji na całym świecie. Nowe regulacje systemowe, nowe potrzeby oraz oczekiwania klientów i konsumentów to czynniki, które determinują dalszy kształt „usług”, jakie znamy. Sodexo, krajowy lider w dziedzinie kompleksowej obsługi nieruchomości i usług żywieniowych, wdraża w Polsce międzynarodowy program wsparcia dla biznesu o nazwie „rise with Sodexo”. Nowa oferta opiera się na pięciu filarach serwisów zaprojektowanych w taki sposób, by pomóc organizacjom dosłownie „powstać” i zacząć efektywnie działać w nowych realiach po COVID-19. Działanie to rozumiane jest zarówno jako „restart” biznesu, jak i utrzymywanie nieruchomości w dobrej kondycji – również w okresie totalnego „lock-downu” obiektu.

Wspomniane filary oferty to:

  • przygotowanie obiektu do wznowienia pracy oraz pracowników na powrót do pracy,
  • ochrona przestrzeni poprzez ulepszone sprzątanie, monitoring temperatury i bezdotykowe usługi,
  • oferowanie pełnowartościowych i wygodnych do zamówienia na wynos dań oraz nowych cyfrowych rozwiązań dla konsumentów,
  • dbanie o zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie ludzi w obiekcie,
  • wsparcie w utrzymywaniu dystansu społecznego, w efektywnym zarządzaniu przestrzenią
    i zasobami.
  • Kto na początku 2020 roku wyobrażał sobie, że nastąpi tak duża zmiana w naszym życiu prywatnym, zawodowym, w gospodarce? Obecny czas sprawia, że z niepokojem stawiamy sobie pytania o przyszłość świata, który znamy. Sodexo opracowało kompleksowe rozwiązanie, które pozwala Klientom wdrożyć zmiany związane z codzienną działalnością. Nazywamy to „rise with Sodexo”, gdyż program ten w praktyce pozwala firmom „powstać” i zmierzyć się z wyzwaniami dzisiejszego świata komentuje Monika Bentkowska,  HR Director Central Europe & Poland, Country President Poland.

Programowi „rise with Sodexo” towarzyszy dedykowana zakładka na korporacyjnej stronie internetowej firmy.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!