Aktualności firm stowarzyszonych

Śniadanie biznesowe - Salesforce w Fabryce 4.0

Przemysł 4.0 to przede wszystkim nowe technologie, dzięki którym możliwa jest zmiana modelu biznesowego, znalezienie nowych źródeł przychodu i dostosowanie biznesu do ery klienta.

 

 

Aby w pełni dokonać  transformacji cyfrowej, niezbędne jest połączenie procesów produkcji z procesami front i back office - sprzedażą, obsługą klienta, HR, obiegiem dokumentów, zakupami czy logistyką, a także zoptymalizowanie współpracy z partnerami handlowymi i kanałem dystrybutorskim. Taka transformacja jest możliwa dzięki otwartej platformie technologicznej, która w przeciwieństwie do dedykowanych, sztywnych rozwiązań, może zaadaptować się do wszelkich procesów i modeli biznesowych firm produkcyjnych. Podczas wydarzenia w oparciu o doświadczenie Sii oraz rozwiązania Salesforce dla firm produkcyjnych przedstawimy, jak wgląda to w praktyce.

Opowiemy m.in. o tym, jak:

 

PRZYSPIESZYĆ WPROWADZANIE PRODUKTÓW NA RYNEK
dzięki wykorzystaniu rozwiązań mobilnych, poprawie jakości danych oraz usprawnieniu współpracy między obsługą i produkcją 
POLEPSZYĆ WYDAJNOŚĆ
poprzez synergię różnych działów i efektywniejsze wykorzystanie tych samych zasobów
SKALOWAĆ BIZNES
dając Twoim partnerom oraz dystrybutorom dostęp do narzędzi CRM 

AGENDA

 

8:30 - 9:00 

Powitalna kawa i networking

 

9:00 - 10:00 

Przedstawienie i wprowadzenie: Co oznacza transformacja cyfrowa dla firmy produkcyjnej w erze klienta? Jak zbudować konkurencyjność nie poprzez obniżanie cen, ale poprawę efektywności działów front i back office.

 

10:00 - 10:10 

Przerwa kawowa i networking

 

10:10 - 11:00 

Część I: Procesy sprzedaży w firmie produkcyjnej - czyli przyspieszamy z produkcją.

 

11:00 - 11:10 

Przerwa kawowa i networking

 

11:10 - 12:10 

Część II: Obsługa klienta w firmie produkcyjnej - jak podnosić jakość obsługi klienta, odpowiadać na zindywidualizowane zamówienia i planować produkcję.

 

12:10 - 13:00 

Dyskusje i networking

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!