COVID-19  •  Aktualności firm stowarzyszonych  •  Usługi

Skuteczna i sprawdzona dezynfekcja. Nie tylko na czas COVID-19

Poniżej znajdą Państwo listę produktów do profesjonalnych zastosowań aby skutecznie zabezpieczyć siebie i swoich pracowników w nie tylko w dobie COVID-19. Produkty są z obszaru antyseptyki - do stosowania na skórę oraz dezynfekcji - do przedmiotów i powierzchni użytkowych.   

Są one skuteczne na bakterie, grzyby, wirusy w tym również osłonkowe (do tej grupy należy wirus COVID-19). 

Producentem produktów jest Schulke podmiot o ponad 130 latach doświadczenia w produkcji najwyższej jakości materiałów do dezynfekcji i antyseptyki.

Desmanol Pure płyn 100 ml 

Alkoholowy preparat przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Jest bezpieczny dla skóry, charakteryzuje się szerokim spektrum działania oraz szybkim czasem wchłaniania. Posiada również innowacyjną formułę substancji pielęgnujących dłonie (D-pantenol i etyloheksyloglicerynę). Produkt nie zawiera substancji barwiących oraz zapachowych, testowany dermatologicznie.

Desderman Pure płyn 500 ml

Alkoholowy preparat do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Zapobiega wysuszaniu rąk i utrzymuje elastyczność skóry. Dzięki właściwościom natłuszczającym i nawilżającym działa ochronnie i pielęgnująco na skórę. Dodatkowo nie zawiera barwników i substancji zapachowych - może być stosowany przez alergików, testowany dermatologicznie. 

Octenicare 50 ml

Regeneracyjny krem z octenidyną na otarcia, zadrapania, odparzenia oraz do ochrony i pielęgnacji podrażnionej, suchej skóry, blizn pooperacyjnych oraz na podrażnienia skóry okolic intymnych. Krem zawiera składniki o właściwościach antybakteryjnych. Chroni i intensywnie pielęgnuje podrażnioną, suchą i łuszczącą się skórę oraz pobudza jej naturalną regenerację. Nie zawiera barwników i substancji zapachowych, testowany dermatologicznie.

Mikrozid af liquid a 250 ml

Alkoholowy, gotowy do użycia preparat do szybkiej dezynfekcji i czyszczenia wyrobów medycznych odpornych na działanie alkoholu. Skuteczny na bakterie, grzyby (C. albicans), prątki, wirusy łącznie z BVDV, vaccinia, HSV, rota, noro w  krótkim czasie działania do 1 minuty. Dobra tolerancja materiałowa. Wygodne opakowanie 250 ml z atomizerem.

Mikrozid af liquid a 1l

Alkoholowy, gotowy do użycia preparat do szybkiej dezynfekcji i czyszczenia wyrobów medycznych odpornych na działanie alkoholu. Skuteczny na bakterie, grzyby (C. albicans), prątki, wirusy łącznie z BVDV, vaccinia, HSV, rota, noro w  krótkim czasie działania do 1 minuty. Dobra tolerancja materiałowa. Do opakowań 1 litrowych możliwość zastosowania spryskiwacza wielokrotnego użytku.

Mikrozid universal wipes

Chusteczki do szybkiej dezynfekcji i mycia powierzchni wyrobów medycznych. Doskonała tolerancja materiałowa  (ekrany dotykowe, monitory wyrobów medycznych). Szeroka i szybka skuteczność działania na bakterie , grzyby (C. albicans), prątki, wirusy (BVDV, vaccinia, rota, noro, polyoma SV 40, adeno). Przebadany dermatologicznie z możliwością stosowania bez rękawic ochronnych. Opakowania 100 szt. chusteczek.

Desam effekt+

Koncentrat do mycia i dezynfekcji różnych powierzchni i przedmiotów w tym wyrobów medycznych. Z zawartością czwartorzędowych związków amoniowych, o doskonałych właściwościach myjących. do stosowania w żłobkach, przedszkolach, kuchniach, higienie komunalnej, szpitalach. Wysoka wydajność preparatu. Skuteczny na bakterie, grzyby, prątki, wirusy (BVDV, vaccinia, rota, noro, adeno). Opakowania 1l.

Aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie oferty należy skontaktować się z Panem Łukaszem Bartkowskim
tel.: +48 885 444 409; lukasz.bartkowski@schuelke.com

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Czynny żal przy każdej korekcie JPK_V7?

Podatnicy VAT powinni zwrócić szczególną uwagę na nowelizację przepisów Kodeksu karnego skarbowego. Niedawno dodany art. 61a wprowadził bowiem sankcję...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!