COVID-19  •  Aktualności firm stowarzyszonych  •  Usługi

Skuteczna i sprawdzona dezynfekcja. Nie tylko na czas COVID-19

Poniżej znajdą Państwo listę produktów do profesjonalnych zastosowań aby skutecznie zabezpieczyć siebie i swoich pracowników w nie tylko w dobie COVID-19. Produkty są z obszaru antyseptyki - do stosowania na skórę oraz dezynfekcji - do przedmiotów i powierzchni użytkowych.   

Są one skuteczne na bakterie, grzyby, wirusy w tym również osłonkowe (do tej grupy należy wirus COVID-19). 

Producentem produktów jest Schulke podmiot o ponad 130 latach doświadczenia w produkcji najwyższej jakości materiałów do dezynfekcji i antyseptyki.

Desmanol Pure płyn 100 ml 

Alkoholowy preparat przeznaczony do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Jest bezpieczny dla skóry, charakteryzuje się szerokim spektrum działania oraz szybkim czasem wchłaniania. Posiada również innowacyjną formułę substancji pielęgnujących dłonie (D-pantenol i etyloheksyloglicerynę). Produkt nie zawiera substancji barwiących oraz zapachowych, testowany dermatologicznie.

Desderman Pure płyn 500 ml

Alkoholowy preparat do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk. Zapobiega wysuszaniu rąk i utrzymuje elastyczność skóry. Dzięki właściwościom natłuszczającym i nawilżającym działa ochronnie i pielęgnująco na skórę. Dodatkowo nie zawiera barwników i substancji zapachowych - może być stosowany przez alergików, testowany dermatologicznie. 

Octenicare 50 ml

Regeneracyjny krem z octenidyną na otarcia, zadrapania, odparzenia oraz do ochrony i pielęgnacji podrażnionej, suchej skóry, blizn pooperacyjnych oraz na podrażnienia skóry okolic intymnych. Krem zawiera składniki o właściwościach antybakteryjnych. Chroni i intensywnie pielęgnuje podrażnioną, suchą i łuszczącą się skórę oraz pobudza jej naturalną regenerację. Nie zawiera barwników i substancji zapachowych, testowany dermatologicznie.

Mikrozid af liquid a 250 ml

Alkoholowy, gotowy do użycia preparat do szybkiej dezynfekcji i czyszczenia wyrobów medycznych odpornych na działanie alkoholu. Skuteczny na bakterie, grzyby (C. albicans), prątki, wirusy łącznie z BVDV, vaccinia, HSV, rota, noro w  krótkim czasie działania do 1 minuty. Dobra tolerancja materiałowa. Wygodne opakowanie 250 ml z atomizerem.

Mikrozid af liquid a 1l

Alkoholowy, gotowy do użycia preparat do szybkiej dezynfekcji i czyszczenia wyrobów medycznych odpornych na działanie alkoholu. Skuteczny na bakterie, grzyby (C. albicans), prątki, wirusy łącznie z BVDV, vaccinia, HSV, rota, noro w  krótkim czasie działania do 1 minuty. Dobra tolerancja materiałowa. Do opakowań 1 litrowych możliwość zastosowania spryskiwacza wielokrotnego użytku.

Mikrozid universal wipes

Chusteczki do szybkiej dezynfekcji i mycia powierzchni wyrobów medycznych. Doskonała tolerancja materiałowa  (ekrany dotykowe, monitory wyrobów medycznych). Szeroka i szybka skuteczność działania na bakterie , grzyby (C. albicans), prątki, wirusy (BVDV, vaccinia, rota, noro, polyoma SV 40, adeno). Przebadany dermatologicznie z możliwością stosowania bez rękawic ochronnych. Opakowania 100 szt. chusteczek.

Desam effekt+

Koncentrat do mycia i dezynfekcji różnych powierzchni i przedmiotów w tym wyrobów medycznych. Z zawartością czwartorzędowych związków amoniowych, o doskonałych właściwościach myjących. do stosowania w żłobkach, przedszkolach, kuchniach, higienie komunalnej, szpitalach. Wysoka wydajność preparatu. Skuteczny na bakterie, grzyby, prątki, wirusy (BVDV, vaccinia, rota, noro, adeno). Opakowania 1l.

Aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie oferty należy skontaktować się z Panem Łukaszem Bartkowskim
tel.: +48 885 444 409; lukasz.bartkowski@schuelke.com

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!