Aktualności firm stowarzyszonych  •  Izba

Skorzystaj z sal konferencyjnych CCIFP, tak jak firma GEMRA tłumaczenia specjalistyczne

Siedziba Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej mieści się w nowoczesnym biurowcu Nowogrodzka Square w ścisłym centrum Warszawy. Mimo pandemii nadal jesteśmy otwarci i zapraszamy do skorzystania z trzech modułowych sal konferencyjnych, które mogą być wykorzystane do organizacji spotkania Zarządu, konferencji on-line, czy prezentacji produktów.

W dość niecodzienny sposób przestrzeń w naszej siedzibie wykorzystała jedna z firm stowarzyszonych - GEMRA tłumaczenia specjalistyczne.  „Zorganizowaliśmy zdalną obsługę tłumaczeniową konferencji na temat totalitaryzmów w XX wieku w gościnnych salach CCIFP. Dwa studia, z których zwykle korzystamy były zajęte i nasz wybór padł na siedzibę Francusko-Polskiej Izby Gospodarczej – nowoczesną, doskonale zlokalizowaną, dysponującą wydajnym i szybkim internetem, ze świetną i życzliwą obsługą. Zamontowaliśmy 4 indywidualne kabiny, by zapewnić bezpieczne warunki pracy tłumaczom w czasie pandemii. Konferencję obsługiwało 2 techników. Na podkreślenie zasługuje też to, że procedury sanitarne obowiązujące w CCIFP dały nam wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Cały nasz zespół był bardzo zadowolony z jakości usługi” – powiedziała Anna Gemra dyrektor GEMRA tłumaczenia specjalistyczne.

Przypominamy, że w ramach członkostwa każda firma może bezpłatnie wynająć jedną z sal, w zależności od rodzaju składki. Jeśli potrzebują Państwo więcej przestrzeni, wszystkie trzy sale mogą być połączone w jedną, a ponadto możemy zapewnić sprzęt i obsługę techniczną do zorganizowania telekonferencji, czy spotkania hybrydowego. Zapewniamy wszelkie środki bezpieczeństwa, zarówno w samym budynku, jak i na terenie biura CCIFP.

Firmy zainteresowane wynajmem sali prosimy o kontakt z office managerem CCIFP, Edytą Żebrowską, edyta.zebrowska(@)ccifp.pl.

Zobacz film prezentujący naszą nową siedzibę >>>

Prezentacja dostępnych sal >>>
 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!