Seminarium PPP w sektorze wodociągi i kanalizacja

<p style="text-align: justify;"><strong>Jak efektywnie realizować projekt w formule Partnerstwa Publiczno- Prywatnego? Jakie są szanse i ryzyka tego typu rozwiązań? Przykłady praktyczne projektów zrealizowanych w PPP. </strong>Seminarium na temat PPP w sektorze wodociągowo- kanalizacyjnym będzie doskonałą okazją do uzyskania odpowiedzi na te pytania.</p>

>

Wydarzenie odbędzie się 20 stycznia 2017 r. w Warszawie pod honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju i będzie szans? na dialog w zakresie wyzwań projektów realizowanych w trybie PPP w branży wod -kan. Organizatorzy- Francusko- Polska Izba Gospodarcza, Centrum PPP, Partner Strategiczny - Saur Polska oraz Partner Merytoryczny- Dentons przedstawi? problematykę tego typu rozwi?zań.

Seminarium adresowane jest do przedstawicieli sektora publicznego, jak i prywatnego, zainteresowanych realizacj? projektów w formule PPP. Głównym celem seminarium jest promocja formuły PPP wśród podmiotów publicznych oraz zachęcenie ich do korzystania z niej podczas wykonywania zadań użyteczności publicznej.

Seminarium otworzy przedstawiciel Ministerstwa Rozwoju oraz Prezes Grupy Saur. W problematykę PPP w sektorze gospodarki wod- kan wprowadz? reprezentanci kancelarii Dentons. Eksperci omówi? poszczególne zagadnienia: przygotowanie i wdrożenie oraz aspekty prawne i finansowe projektów realizowanych w PPP. Specyfikę prawn? projektów PPP zaprezentuje p. Jolanta Kalecińska z JKR Legal, natomiast aspekty finansowe i źródła finansowania inwestycji w sektorze wod-kan przybliży p. Alina Sarnacka. Przedstawiciel PwC p. Jean Rossi omówi udział spółek prywatnych w rynku dostarczania wody i odprowadzania ścieków na przykładzie Francji. Ponadto ekspert Saur Polska p. Adam Bieniek przedstawi przykłady PPP na podstawie doświadczeń firmy. Centrum PPP omówi tematykę przygotowania PPP lub koncesji w branży gospodarki wodno- kanalizacyjnej oraz ścieżkę dojścia do PPP. Na koniec odbędzie się debata, podczas której będzie można się dowiedzieć, dlaczego opłaca się realizować projekty w PPP w sektorze wod-kan.

Podczas seminarium dystrybuowany będzie podręcznik, w którym znajd? się informacje, jak przygotować i wdrożyć projekt w modelu PPP w sektorze wodoci?gowo-kanalizacyjnym.

Seminarium jest bezpłatne, ale aby wzi?ć w nim udział konieczna jest rejestracja:

https://goo.gl/forms/txaZu8wP5m55gIez1

POBIERZ AGENDĘ >>>>>>

POBIERZ AGENDĘ >>>>>>

Do pobrania

Download agenda_web.pdf  (PDF • 1 MB)

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Regulatorzy finansowi w obliczu wyzwań

Celem organów regulacyjnych pozostaje wspieranie stabilności podmiotów świadczących usługi finansowe oraz opracowywanie mechanizmów naprawczych,...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!