Podsumowanie wydarzeń

Seminarium PPP w sektorze wodociągi i kanalizacja

<p style="text-align: justify;"><strong>Jak efektywnie realizować projekt w formule Partnerstwa Publiczno- Prywatnego? Jakie są szanse i ryzyka tego typu rozwiązań? Przykłady praktyczne projektów zrealizowanych w PPP. </strong>Seminarium na temat PPP w sektorze wodociągowo- kanalizacyjnym będzie doskonałą okazją do uzyskania odpowiedzi na te pytania.</p>

>

Wydarzenie odbędzie się 20 stycznia 2017 r. w Warszawie pod honorowym patronatem Ministerstwa Rozwoju i będzie szans? na dialog w zakresie wyzwań projektów realizowanych w trybie PPP w branży wod -kan. Organizatorzy- Francusko- Polska Izba Gospodarcza, Centrum PPP, Partner Strategiczny - Saur Polska oraz Partner Merytoryczny- Dentons przedstawi? problematykę tego typu rozwi?zań.

Seminarium adresowane jest do przedstawicieli sektora publicznego, jak i prywatnego, zainteresowanych realizacj? projektów w formule PPP. Głównym celem seminarium jest promocja formuły PPP wśród podmiotów publicznych oraz zachęcenie ich do korzystania z niej podczas wykonywania zadań użyteczności publicznej.

Seminarium otworzy przedstawiciel Ministerstwa Rozwoju oraz Prezes Grupy Saur. W problematykę PPP w sektorze gospodarki wod- kan wprowadz? reprezentanci kancelarii Dentons. Eksperci omówi? poszczególne zagadnienia: przygotowanie i wdrożenie oraz aspekty prawne i finansowe projektów realizowanych w PPP. Specyfikę prawn? projektów PPP zaprezentuje p. Jolanta Kalecińska z JKR Legal, natomiast aspekty finansowe i źródła finansowania inwestycji w sektorze wod-kan przybliży p. Alina Sarnacka. Przedstawiciel PwC p. Jean Rossi omówi udział spółek prywatnych w rynku dostarczania wody i odprowadzania ścieków na przykładzie Francji. Ponadto ekspert Saur Polska p. Adam Bieniek przedstawi przykłady PPP na podstawie doświadczeń firmy. Centrum PPP omówi tematykę przygotowania PPP lub koncesji w branży gospodarki wodno- kanalizacyjnej oraz ścieżkę dojścia do PPP. Na koniec odbędzie się debata, podczas której będzie można się dowiedzieć, dlaczego opłaca się realizować projekty w PPP w sektorze wod-kan.

Podczas seminarium dystrybuowany będzie podręcznik, w którym znajd? się informacje, jak przygotować i wdrożyć projekt w modelu PPP w sektorze wodoci?gowo-kanalizacyjnym.

Seminarium jest bezpłatne, ale aby wzi?ć w nim udział konieczna jest rejestracja:

https://goo.gl/forms/txaZu8wP5m55gIez1

POBIERZ AGENDĘ >>>>>>

POBIERZ AGENDĘ >>>>>>

Do pobrania

Download agenda_web.pdf  (PDF • 1 MB)

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!