Aktualności firm stowarzyszonych

Sektor ochrony środowiska: unikalna okazja na równoczesne wzmocnienie wizerunku firmy w Polsce i we Francji

Powiązane ze sobą, wiodące w sektorze ochrony środowiska, wydawnictwa prasowe Teraz Środowisko oraz Actu Environnement przygotowują na marzec 2020 roku polsko-francuskie publikacje i wydarzenia, mające pokazać dynamikę i perspektywy sektora w Polsce.

Redakcja Teraz Środowisko wydaje prestiżową publikację

Z okazji 5. urodzin Teraz Środowisko, przygotowana zostanie 70-stronicowa publikacja, będąca zbiorem wywiadów i wypowiedzi ponad 40 ekspertów z dziedziny energetyki, gospodarki odpadami, gospodarki wodno-ściekowej, budownictwa, transportu, planowania przestrzennego, CSR i innych zagadnień związanych ze zrównoważonym rozwojem.

Publikacja będzie dystrybuowana na najważniejszych targach i konferencjach branżowych przez cały rok. Jej wersja elektroniczna będzie szeroko promowana wśród czytelników Teraz Środowisko.

Actu Environnement poświęci Polsce swój marcowy dodatek

Równocześnie, Actu Environnement przygotuje, po raz pierwszy w historii, dodatek specjalny poświęcony polskiemu rynkowi w sektorze ochrony środowiska. Zostanie on dołączony do drukowanego miesięcznika Actu Environnement Le Mensuel oraz opublikowany na stronie internetowej, rejestrującej ponad 680 tysięcy wejść miesięcznie.

Obydwie publikacje zostaną uświetnione networkingowymi spotkaniami w Warszawie i w Paryżu.

Inicjatywa ta zostanie wsparta finansowo przez reklamodawców. Zapraszamy biznesowych ekspertów oraz działające w sektorze firmy do udziału w publikacjach. Atrakcyjna oferta, łączącą ze sobą promocję na obu rynkach, jest komercjalizowana do połowy stycznia.

Zobacz łączoną ofertę polsko-francuską

Zobacz ofertę promocji w Polsce

Więcej informacji:

Marta Wojtkiewicz, Dyrektor operacyjny Actu-Environnement

wojtkiewicz(@)actu-environnement.com

+33 669 75 94 92

Marta Wierzbowska-Kujda, Redaktor naczelny Teraz Środowisko

wierzbowska-kujda(@)teraz-srodowisko.pl

+48 698 929 051

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!