Aktualności firm stowarzyszonych

SEGULA Technologies otwiera biuro inżynierskie w Polsce

W Polsce powstaje grupa inżynieryjna SEGULA Technologies. Firma kontynuuje międzynarodowy rozwój i otwiera biuro projektowego w Tychach.

Tym krokiem wychodzi naprzeciw oczekiwaniom przemysłu motoryzacyjnego, kolejowego, naftowego i gazowego, który czerpie korzyści z lokalnej koniunktury,  sprzyjającej rozwojowi działalności.

Paryż, 8 kwietnia 2021 r - SEGULA Technologies, globalna grupa inżynieryjna, właśnie otworzyła biuro projektowe w Polsce, aby wspierać swoich klientów z branży motoryzacyjnej, kolejowej oraz naftowo-gazowej. Nowe biuro znajduje się w Tychach, w przemysłowym regionie Śląska.

Dla branży motoryzacyjnej, SEGULA Technologies opracowała pełen zakres usług, od projektowania po industrializację. Firma cieszy się uznaniem za zdolność do zarządzania projektami „pod klucz”, zarówno dotyczącymi pojazdów, jak i linii produkcyjnych. Grupa będzie także służyć swoją specjalistyczną wiedzą, aby sprostać głównym wyzwaniom swoich klientów, takim jak e-mobilność lub transformacja cyfrowa.

W sektorze kolejowymdla biura projektowego w Tychach, Grupa zajmie się wsparciem klientów w rozwoju taboru, poprzez utworzenie centrum mechaniczno-elektrotechnicznego specjalizującego się w symulacji i wsparciu testowym.

Zaś w sektorze Olej i gaz, SEGULA Technologies podzieli się swoim doświadczeniem w zakresie inżynierii procesowej i działań na miejscu (nadzór nad instalacjami, uruchamianie infrastruktury itp.)

Polska ma dynamiczną gospodarkę, szybko rozwijający się rynek inżynieryjny i bardzo dobre szkoły inżynierskie – są to atuty, które sprzyjają powstaniu biura SEGULA w tym kraju.

Vincent Chip, dyrektor SEGULA Poland, oświadcza: „ Naszą ambicją jest zostanie partnerem referencyjnym dla naszych głównych klientów i liczącym się graczem w branży inżynieryjnej w Polsce. Mamy wiele atutów, aby to osiągnąć, w tym dogłębną znajomość europejskich i światowych standardów przemysłowych, nasze międzynarodowe doświadczenie, a także naszą uznaną wiedzę fachową w zakresie industrializacji.”  

Do polskiego zespołu dołączy wielu wysokiej klasy inżynierów, automatyków, robotyków, programistów, elektroników, a także inżynierów zajmujących się projektowaniem mechanicznym, elektrycznym i symulacyjnym. SEGULA planuje zatrudnić kilkudziesięciu inżynierów w pierwszym roku, a następnie założyć kolejne biura w innych miastach.

Otwieranie kolejnych fili jest częścią ogólnej strategii rozwoju Grupy. Obecna już w ponad 30 krajach, SEGULA Technologies zamierza kontynuować swój międzynarodowy rozwój.

ŹRÓDŁO: https://www.segulatechnologies.com/fr/actualites/segula-technologies-ouvre-un-bureau-dingenierie-en-pologne/ 

 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!