Aktualności firm stowarzyszonych  •  Członkowie

Ściągnij aplikację CA24 Mobile i załóż konto firmowe w Credit Agricole

Informacja prasowa

 

Wrocław, 8 maja 2023 r.

 

Otwarcie konta firmowego w Credit Agricole jest teraz jeszcze prostsze. Wystarczy ściągnąć aplikację CA24 Mobile i za jej pośrednictwem w 15 minut można otworzyć rachunek. Nie trzeba odwiedzać placówki banku ani podpisywać papierowych dokumentów. Na nowych klientów czeka premia nawet do 2400 zł.

 

Dotychczas zdalne otwieranie konta firmowego w Credit Agricole wymagało instalowania osobnej aplikacji, przeznaczonej tylko do tego celu. Teraz konto otworzyć można bezpośrednio w aplikacji CA24 Mobile, która służy do codziennego zarządzania firmowymi i prywatnymi finansami i można w niej wykonywać wszystkie operacje bankowe.

 

Z nowej możliwości mogą korzystać osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą oraz rolnicy indywidualni. Cały proces jest intuicyjny i szybki, a formalności są ograniczone do minimum. Bank korzysta z danych Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej i Głównego Urzędu Statystycznego (o aktualność tych danych musi zadbać klient – jeśli nie będą aktualne, to nie będzie można otworzyć rachunku). Firma, która już istnieje powinna mieć status „aktywna”. Firmy zarejestrowane w innej formie niż JDG mogą podać w aplikacji swoje podstawowe dane i przedstawiciel banku zadzwoni, aby umówić się na dokończenie procesu w placówce.

 

Aby założyć nowe konto, należy podać podstawowe dane (imię, nazwisko, PESEL, numer i serię dowodu osobistego, numer telefonu, adres e-mail, NIP i REGON). W kolejnym kroku trzeba zeskanować swój dowód osobisty i zrobić sobie selfie. Po potwierdzeniu tożsamości i uzupełnieniu danych firmowych, umowa konta zostanie automatycznie wygenerowana i wysłana na wskazany adres e-mail. Klient zatwierdza ją przy pomocy kodu PIN, który dostanie na swój telefon. Przy okazji zakładania konta można również zamówić urządzenia do przyjmowania płatności zbliżeniowych: klasyczny terminal POS lub terminal płatniczy w telefonie komórkowym (SoftPOS).   

 

- W biznesie, jak wiadomo – czas to pieniądz. Otwieranie Konta Biznes w naszej podstawowej aplikacji CA24 Mobile, upraszcza i przyśpiesza cały proces. Klienci od razu mogą z takiego rachunku aktywnie korzystać i wykonywać wszystkie transakcje. Mogą też założyć lokatę, albo zawnioskować o kredyt – wszystko zdalnie, bez konieczności odwiedzania placówki – podkreśla Damian Ragan, wiceprezes zarządu Credit Agricole.   

 

Nowa aplikacja CA24 Mobile oferuje unikatowe doświadczenie klienta. Ma niespotykany na polskim rynku interfejs użytkownika i wiele unikatowych funkcji. Użytkownicy, którzy prowadzą działalność gospodarczą mogą w łatwy sposób - jednym przyciskiem przełączać widok pomiędzy kontem osobistym, a firmowym. Ułatwiony jest także kontakt z doradcą: aby połączyć się z infolinią, wystarczy kliknąć jeden przycisk; można także zadać pytanie na czacie. Użytkownikowi w aplikacji asystuje sympatyczny avatar Dito. Wszystkie treści w aplikacji są napisane prostym, przyjaznym językiem, który szanuje każdą płeć i nikogo nie wyklucza.

 

Największym wyróżnikiem aplikacji jest Klub Korzyści, w którym można korzystać ze specjalnych ofert topowych polskich i światowych marek. Użytkownik aplikacji widzi je od razu na ekranie głównym w unikatowym rozwiązaniu, nazwanym „rzeką korzyści”. Zniżki na zakupy i usługi dostępne w blisko 10 tys. miejsc w całej Polsce.

 

- Od lat podkreślamy rolę człowieka i technologii w naszym banku. Nasza aplikacja to udowadnia. Przygotowaliśmy ją w nowatorskiej technologii, dbając jednocześnie, aby klienci mieli łatwy i szybki dostęp do rozmowy z doradcą. – mówi Philippe Enjalbal, wiceprezes zarządu banku Credit Agricole.

 

Wszyscy, którzy do 30 czerwca założą w Credit Agricole konto firmowe wraz z kartą płatniczą i dostępem do serwisów CA24 eBank lub CA24 Mobile, mogą dostać nawet 2400 zł premii. W ramach promocji bank rezygnuje na rok z opłaty za prowadzenie rachunku bieżącego oraz opłat za przelewy Elixir. Szczegóły promocji przedstawione są na stronie www: www.credit-agricole.pl/male-i-srednie-firmy/promocje/konta/otworz-konto-biznes-w-aplikacji

 

Warto dodać, że zdalny proces otwierania rachunku bankowego przez aplikację w Credit Agricole należy do najprostszych i najbardziej przyjaznych dla użytkownika w Polsce. Bank otrzymał za to nagrodę w konkursie Instytucja Roku Jury oceniało instytucje pod kątem ergonomii, przyjazności i sprawności zakładania konta od znalezienia wniosku po zalogowanie się na nowo utworzone konto.

 

 

 

Więcej informacji:

Przemysław Przybylski

Rzecznik Prasowy

Credit Agricole Bank Polska

tel. 519 019 041

twitter: @przybylskipp

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!