Izba

Schneider Electric kolejnym partnerem francuskiej reprezentacji na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

Napędzamy cyfrową transformację, integrując wiodące na świecie technologie procesowe i energetyczne, automatykę, systemy sterowania w czasie rzeczywistym, oprogramowanie i usługi cyfrowe dla różnych segmentów rynku: zakładów przemysłowych, budynków biurowych i mieszkalnych, centr przetwarzania danych oraz obiektów infrastruktury krytycznej.

Naszą misją jest bycie cyfrowym partnerem w zakresie zrównoważonego rozwoju i wydajności.

Nazywamy to Life Is On.

Kilka danych o Schneider Electric:

  1. Rozwiązania i usługi Schneider Electric pomogły klientom zaoszczędzić i uniknąć emisji 440 milionów ton CO2 od 2018 roku, z czego ponad 90 milionów tylko w 2022 roku.
  2. Zapewniliśmy dostęp do zielonej energii elektrycznej dla ponad 50M ludzi od 2009 roku.
  3. W Schneider Electric dbamy o różnorodność, przyjmując cele zatrudniania kobiet (50%) w tym na stanowiskach kierowniczych pierwszego szczebla (40%) oraz w zespołach kierowniczych (30%) w 2023 roku.
  4. Zajęliśmy 1. miejsce na liście Global Supply Chain Top 25 w 2023 roku.
  5. Schneider Electric Polska uzyskał podwójny tytuł Lidera Transformacji Energetycznej w 2022 i 2023 roku.
  6. Schneider Electric jest współzałożycielem Fali Renowacji oraz członkiem Polskiego Stowarzyszenia ESG.
  7. 100% energii wykorzystywanej w biurach na całym świecie, pochodzi ze źródeł odnawialnych.
  8. W biurach Schneider Electric na całym świecie zatrudnia ponad 130 000 osób w ponad 100 krajach na całym świecie. W Polsce zatrudnionych jest ponad 2 tysiące pracowników, z czego 767 to osoby pracujące w fabrykach.
  9. Schneider Electric dysponuje na świecie ponad 200 zakładami produkcyjnymi oraz 100 ośrodkami badawczo-rozwojowymi. W Polsce firma działa w 5 biurach, w tym w biurze centralnym w Warszawie, z którego operuje 5 centrów usług wspólnych dla całej Grupy. Na terenie Polski ulokowane są 3 zakłady produkcyjne.
  10. Schneider Electric zainwestował ponad 2 miliardy dolarów w badania i rozwój w zakresie technologii zrównoważonego rozwoju w ciągu ostatnich pięciu lat.

Więcej informacji na temat wspólnej reprezentacji firm CCIFP na Forum Ekonomicznym w Karpaczu: TUTAJ

Więcej informacji o Schneider Electric: Globalna firma wyspecjalizowana w dziedzinie gospodarki energetycznej i automatyki | Schneider Electric Polska (se.com)

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!