Izba

Sanofi - kolejna firma partnerem CAFE FRANCE w Karpaczu 2023

Sanofi to innowacyjna, globalna firma biofarmaceutyczna, której przyświeca jeden cel, aby zgodnie z hasłem „We chase the miracles of science to improve people’s lives” stawiając na potęgę nauki, zmieniać świat na lepsze. W 90 krajach zaangażowane i utalentowane zespoły pracują na rzecz zmiany oblicza medycyny, czyniąc niemożliwe możliwym. Firma tworzy terapie oraz szczepionki, które ratują życie milionom ludzi na całym świecie. Kluczowym punktem ambicji firmy jest zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczna. 

Czy wiecie, że:

  1. Sanofi to globalna firma biofarmaceutyczna skoncentrowana na zdrowiu ludzkim. Zapobiegamy chorobom za pomocą szczepionek, dostarczamy innowacyjne sposoby leczenia bólu i łagodzenia cierpienia.
  2. Sanofi wspiera zarówno tych, którzy cierpią na choroby rzadkie jak i miliony pacjentów zmagających się z chorobami przewlekłymi jak m.in. cukrzyca, nowotwory, atopowe zapalenie skóry, choroby sercowo-naczyniowe.
  3. Dzięki zaangażowaniu blisko 700 pracowników w Polsce, Sanofi umożliwia Polkom i Polakom dostęp do najnowszych rozwiązań opieki zdrowotnej dostępnych na całym świecie.
  4. Obecnie Sanofi prowadzi 52 badania w 278 ośrodkach badawczych, a roczny budżet na prace badawczo-rozwojowe to około 28 milionów złotych.
  5. Jedna z 74 światowych fabryk Sanofi, jest zlokalizowana w Rzeszowie.
  6. Sanofi znalazło się na liście Najlepszych Pracodawców w Polsce według magazynu Forbes z tytułem Poland's Best Employer 2023.
  7. Co roku Sanofi w Polsce produkuje ponad 70 milionów produktów leczniczych, które trafiają na rynek krajowy jak i zagraniczny.
  8. Sanofi w Polsce zostało już kilkukrotnie nagrodzone przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu za swoją politykę w dziedzinie CSR
  9. Jednoczy nas postęp naukowy, napędzając do ciągłego rozwoju, zdobywania wiedzy i nie ustawania w wysiłkach w dążeniu do celu.
  10. Stawiamy na osiągnięcia nauki, by zmieniać świat na lepsze.

Więcej informacji na temat wspólnej reprezentacji firm CCIFP na Forum Ekonomicznym w Karpaczu: TUTAJ

Więcej informacji o Sanofi: Sanofi to jeden z wiodących koncernów farmaceutycznych na świecie Strona Główna - Sanofi w Polsce

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!