Izba

Sanofi - Branża biofarmaceutyczna na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

Sanofi będzie również partnerem przestrzeni CAFE FRANCE na Forum ekonomicznym w Karpaczu.

Sanofi to innowacyjna, globalna firma biofarmaceutyczna, której przyświeca jeden cel, aby zgodnie z hasłem „We chase the miracles of science to improve people’s lives” stawiając na potęgę nauki, zmieniać świat na lepsze. W 100 krajach zaangażowane i utalentowane zespoły pracują na rzecz zmiany oblicza medycyny, czyniąc niemożliwe możliwym. Firma tworzy terapie oraz szczepionki, które ratują życie milionom ludzi na całym świecie. Kluczowym punktem ambicji firmy jest zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczna. 

 

Kluczowe informacje o Sanofi:

  1. Sanofi to globalna firma biofarmaceutyczna skoncentrowana na zdrowiu ludzkim. Zapobiegamy chorobom za pomocą szczepionek, dostarczamy innowacyjne sposoby leczenia bólu i łagodzenia cierpienia.
  2. Sanofi wspiera zarówno tych, którzy cierpią na choroby rzadkie jak i miliony pacjentów zmagających się z chorobami przewlekłymi jak m.in. cukrzyca, nowotwory, atopowe zapalenie skóry, choroby sercowo-naczyniowe.
  3. Dzięki zaangażowaniu blisko 750 pracowników w Polsce, Sanofi umożliwia Polkom i Polakom dostęp do najnowszych rozwiązań opieki zdrowotnej dostępnych na całym świecie.
  4. Obecnie Sanofi prowadzi badania w 250 ośrodkach badawczych w Polsce, inwestując rocznie 20 milionów złotych w badania kliniczne.
  5. Jedna z 74 światowych fabryk Sanofi, jest zlokalizowana w Rzeszowie.
  6. Sanofi znalazło się wśród Najlepszych Pracodawców w Polsce w roku 2021 z tytułem Top Employer Poland 2021.
  7. Co roku Sanofi w Polsce produkuje ponad 70 milionów produktów leczniczych, które trafiają na rynek krajowy jak i zagraniczny.
  8. Sanofi w Polsce zostało już kilkukrotnie nagrodzone przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu za swoją politykę w dziedzinie CSR.
  9. Jednoczy nas postęp naukowy, napędzając do ciągłego rozwoju, zdobywania wiedzy i nie ustawania w wysiłkach w dążeniu do celu.
  10. Stawiamy na osiągnięcia nauki, by zmieniać świat na lepsze.

 

Więcej informacji na temat wspólnej reprezentacji firm CCIFP na Forum Ekonomicznym w Karpaczu: TUTAJ

Więcej informacji o Sanofi: Sanofi to jeden z wiodących koncernów farmaceutycznych na świecie Strona Główna - Sanofi w Polsce

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!