Aktualności firm stowarzyszonych

Samochody Renault rocznika 2015 na wyprzedaży

<p style="text-align: justify;"><strong></strong>Tradycyjnie ze zbliżającym się końcem roku, Renault rozpoczęło wyprzedaż rocznika 2015. Oferta promocyjna obejmuje większość osobowych modeli marki. Klienci mogą też liczyć na bardzo atrakcyjną ofertę finansowania dla modeli Clio i Captur.</p>

>

Tradycyjnie, jak co roku, rozpoczyna się wyprzedaż rocznika w Renault. Zestawy promocyjne zostały przygotowane do każdego objętego wyprzedaż? modelu i zawieraj? pakiety specjalnie dobranych opcji gratis lub upusty cenowe. Przykładowo dla Renault Megane i Renault Scenicupusty sięgaj? nawet 9 500 zł, a dla sedana Fluence10 000 zł. Atrakcyjna oferta obejmuje również samochody Renault Kangoo – używane często jednocześnie do celów prywatnych i zawodowych – VAT gratis, tzn. upust 18,7% wynosz?cy od 10  000 zł do 14 000 zł.

Do każdego nowo zakupionego modelu klienci otrzymuj? komplet opon zimowych o wartości od 1000 do 2000 zł w promocji wyprzedażowej za 1 zł. Przy zakupie modelu Clio można też liczyć na wyposażenie dodatkowe, tj. Pakiet Alize lub Klimat Plus o wartości 2 200 zł.

Ponadto zostały przygotowane promocyjne oferty finansowania.Szczególnie atrakcyjna oferta dla Clio i Captur – w kredycie 3x30 można uzyskać dodatkowo 10% rabatu. Korzystaj?c z finansowania Renault, klienci mog? liczyć na promocyjne ubezpieczenie wynosz?ce 2,5% wartości samochodu, a dla wybranych aut można skorzystać z pakietu ubezpieczenia nawet za 1 zł.

Aktualnie wybór samochodów w promocji wyprzedażowej rocznika 2015 jest duży. Wyprzedaż potrwa do wyczerpania zapasów. Szczegóły na stronie www.renault.pl

Kontakt prasowy:
Constans PR, Maja Świerszcz, tel. 22 401 09 92
Renault Polska, Grzegorz Paszta, tel. 22   541 10 77

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!