Aktualności firm stowarzyszonych  •  Członkowie

SAMOCHODY ELEKTRYCZNE RENAULT MASTER E-TECH WE FLOCIE EURO-N

Renault Polska dostarczyło samochody dostawcze Renault Master E-Tech elektryczne firmie MHC Mobility Sp. z o.o., która realizuje umowę z EURO-net. Specjalną zabudowę wykonała firma Moto Wektor z Bielska-Białej.

Elektryczne Mastery będą częścią nowoczesnej floty EURO-net, właściciela sieci RTV EURO AGD, który od lat wprowadza w dostawach zarówno rozwiązania zaawansowane technologiczne, jak i przyjazne środowisku naturalnemu. Auta elektryczne to kolejny krok w proekologicznej strategii firmy. Będą dostarczać elektronikę użytkową i sprzęt gospodarstwa domowego do domów klientów w największych miastach Polski.

Renault Master E-Tech elektryczne idealnie sprawdza się w przypadku dostaw ostatniego kilometra w centrach miast i na obszarach podmiejskich. Samochód jest wyposażony w akumulator Z.E. 33 nowej generacji, pełne naładowanie akumulatora możliwe jest w ciągu zaledwie 6 godzin przy wykorzystaniu gniazda Wallbox o mocy 7 kW. Dzięki możliwości otwarcia drzwi tylnych pod kątem 270° Master E-Tech elektryczny dopasuje się do każdej platformy logistycznej.

Master E-Tech elektryczny jest dostępny w sześciu wersjach nadwozia. W wersji furgon L3 samochód oferuje do 3,7 m długości użytkowej oraz do 13 m³ pojemności użytkowej. W przypadku platformy z kabiną pojemność może przekroczyć nawet 20 m³ dla niektórych zabudów.

Renault

Renault to znany z innowacyjności producent samochodów o wieloletnich tradycjach oraz pionier w segmencie samochodów elektrycznych w Europie. Wraz z przyjęciem strategicznego planu „Renaulution” marka stawia na ambitne, tworzące nową wartość zmiany. Dąży do podniesienia konkurencyjności, optymalizacji i elektryfikacji swojej gamy. Celem Renault jest wyznaczanie nowych standardów i wprowadzanie innowacyjnych usług w obszarze technologii, wykorzystania energii i mobilności, nie tylko w branży motoryzacyjnej. Renault jest obecne na polskim rynku motoryzacyjnym od 1991 roku. Grupa Renault w Polsce to sieć 83 autoryzowanych salonów i 96 serwisów marki Renault oraz 78 autoryzowanych salonów i 84 autoryzowanych serwisów Dacia, a także 22 eksperckie salony i serwisy PRO+ dedykowane obsłudze klientów instytucjonalnych. Od 12 lat Renault jest liderem rynku samochodów modyfikowanych w Polsce.

 

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!