Aktualności firm stowarzyszonych

SAFEGE podpisał kontrakt ze spółką Poznańskie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o.

<p style="text-align: justify;" align="justify"><span style="font-family: 'Trebuchet MS', sans-serif;"><span style="color: #ffffff;"><span><strong>AFEGE ODDZIAŁ W POLSCE / SUEZ CONSULTING: 26.05.2017 podpisaliśmy kontrakt ze spółką Poznańskie Inwestycje Miejskie Sp. z o.o. (działającą w imieniu i na rzecz Miasta Poznań) na pełnienie obowiązków Inżyniera Kontraktu wraz ze świadczeniem usługi Nadzoru Inwestorskiego przy realizacji Projektu pod nazwą: „Park Rataje w Poznaniu”.</strong></span></span></span></p>

>

Park będzie się rozci?gał na powierzchni ok. 15 hektarów między osiedlami Jagiellońskim, Powstań Narodowych, Rzeczypospolitej, Bohaterów II Wojny Światowej i Polan w Poznaniu, na miejscu dawnej fabryki mieszkań. Zostanie on podzielony na dwie części:

1) między osiedlami Rzeczypospolitej a Jagiellońskim:

  • z miejscem zabaw dla czworonogów -   placem z równoważniami i przeszkodami do  przeskakiwania powstanie obok miejsca dla dzieci i seniorów,
  • fontannami, trampolinami i piaskownicami dla najmłodszych,
  • z urz?dzeniami do rehabilitacji – dla seniorów,
  • ze stref? mocnych wrażeń – skateparkiem i 6-metrowymi wieżami liniowymi z mostami;

2) w okolicy osiedla Polan – między stacj? benzynow? a kościołem:

  • z ścieżk? śladem średzkiej kolei powiatowej – z wtopionymi torami kolejowymi, przystankami, lokomotyw? i wagonami,
  • z ogrodem zmysłów,
  • z placem zabaw, polan? piknikow?, zewnętrzn? siłowni?, torem rowerowym z  wykorzystaniem ściętych drzew, pergolami z bluszczem oraz dwoma boiskami.

Projekt jest współfinansowany z środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!