Aktualności firm stowarzyszonych

SAFEGE = Best Quality Employer 2019!

W dniu 25.10.2019 w warszawskim hotelu Regent odbyła się IV Gala BEST QUALITY EMPLOYER 2019. Program ten ma na celu wyłonienie firm, które wyróżniają się rzetelnością pod względem polityki zatrudnienia, rozwiązań pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi. To firmy godne zaufania, dbające o rozwój pracowników i zapewniające stabilność zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę w pracy. 

SAFEGE S.A.S. Oddział w Polsce była jedną z zaledwie 9 firm, które otrzymały ten wyjątkowy tytuł najlepszego pracodawcy – a nagrodę odebrały Kamila Kurowska-Gawryś oraz Anna Bidacha.

Kapituła Certyfikacji Krajowej doceniła między innymi to, że w SAFEGE stawiamy na rozwój naszej kadry, że nasi stażyści bardzo często zostają z nami na stałe, że zatrudniamy wielu inżynierów i specjalistów z różnych branż, a nasze wewnętrzne procedury umożliwiają równe szanse na awans.

Jak mówi Kamila Kurowska-Gawryś, Dyrektor Zarządzający SAFEGE S.A.S. Oddział w Polsce: „Stabilność zatrudnienia jest elementem naszej strategii. Co roku wyznaczamy nowe obszary HR, które chcemy doskonalić, nie zaniedbując tych, które działają dobrze. Odbierałam nagrodę z satysfakcją, że zostały docenione starania, jakie wkładamy, aby stworzyć pracownikom bardzo dobre warunki pracy, aby dbać o ich talenty i rozwój na wszystkich szczeblach organizacji, oraz aby doskonalić praktyki związane z rekrutacją. Wśród najlepszych pracodawców znalazły się także: Coca-Cola, Getin Noble Bank, Bank Gospodarki Krajowej czy Budimex. Taka nagroda i takie grono motywuje i zobowiązuje.

„Jesteśmy jedyną firmą konsultingową w Polsce, która otrzymała ten prestiżowy tytuł najlepszego pracodawcy 2019 roku. Cieszy nas, że SAFEGE Polska zdobyła uznanie Kapituły w odniesieniu do procedur i działań wdrożonych na rzecz pracowników, ponieważ od lat sukcesywnie zwiększamy wysiłki, by czuli się oni w Firmie jak najlepiej i chcieli pracować na wspólny sukces w strukturach SAFEGE.” - mówi Anna Bidacha, Dyrektor Działu Zasobów Personalnych i Administracji - więcej informacji oraz zdjęcia.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!