SAFEGE = Best Quality Employer 2019!

W dniu 25.10.2019 w warszawskim hotelu Regent odbyła się IV Gala BEST QUALITY EMPLOYER 2019. Program ten ma na celu wyłonienie firm, które wyróżniają się rzetelnością pod względem polityki zatrudnienia, rozwiązań pracowniczych i zarządzania zasobami ludzkimi. To firmy godne zaufania, dbające o rozwój pracowników i zapewniające stabilność zatrudnienia oraz przyjazną atmosferę w pracy. 

SAFEGE S.A.S. Oddział w Polsce była jedną z zaledwie 9 firm, które otrzymały ten wyjątkowy tytuł najlepszego pracodawcy – a nagrodę odebrały Kamila Kurowska-Gawryś oraz Anna Bidacha.

Kapituła Certyfikacji Krajowej doceniła między innymi to, że w SAFEGE stawiamy na rozwój naszej kadry, że nasi stażyści bardzo często zostają z nami na stałe, że zatrudniamy wielu inżynierów i specjalistów z różnych branż, a nasze wewnętrzne procedury umożliwiają równe szanse na awans.

Jak mówi Kamila Kurowska-Gawryś, Dyrektor Zarządzający SAFEGE S.A.S. Oddział w Polsce: „Stabilność zatrudnienia jest elementem naszej strategii. Co roku wyznaczamy nowe obszary HR, które chcemy doskonalić, nie zaniedbując tych, które działają dobrze. Odbierałam nagrodę z satysfakcją, że zostały docenione starania, jakie wkładamy, aby stworzyć pracownikom bardzo dobre warunki pracy, aby dbać o ich talenty i rozwój na wszystkich szczeblach organizacji, oraz aby doskonalić praktyki związane z rekrutacją. Wśród najlepszych pracodawców znalazły się także: Coca-Cola, Getin Noble Bank, Bank Gospodarki Krajowej czy Budimex. Taka nagroda i takie grono motywuje i zobowiązuje.

„Jesteśmy jedyną firmą konsultingową w Polsce, która otrzymała ten prestiżowy tytuł najlepszego pracodawcy 2019 roku. Cieszy nas, że SAFEGE Polska zdobyła uznanie Kapituły w odniesieniu do procedur i działań wdrożonych na rzecz pracowników, ponieważ od lat sukcesywnie zwiększamy wysiłki, by czuli się oni w Firmie jak najlepiej i chcieli pracować na wspólny sukces w strukturach SAFEGE.” - mówi Anna Bidacha, Dyrektor Działu Zasobów Personalnych i Administracji - więcej informacji oraz zdjęcia.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Regulatorzy finansowi w obliczu wyzwań

Celem organów regulacyjnych pozostaje wspieranie stabilności podmiotów świadczących usługi finansowe oraz opracowywanie mechanizmów naprawczych,...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!