Aktualności firm stowarzyszonych

Ruszyła promocja RENDEZ-VOUS z Air France!

Air France zaprasza po bilety w promocyjnych cenach na podróże aż do końca marca 2023 r. Do wyboru ponad 80 kierunków na całym świecie.

Warszawa, 27.09.2022 r. –  Dziś ruszyła nowa promocja cenowa Air France pod hasłem RENDEZ-VOUS. W ramach akcji, od dziś do 6 października b.r. można kupić bilety w atrakcyjnych cenach na przeloty Air France do ponad 80 miast na świecie.

Promocją są objęte atrakcyjne kierunki między innymi w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie oraz na Karaibach, a także inne wybrane miasta w międzykontynentalnej ofercie linii. Przykładowo do Nowego Jorku polecimy w cenie od 2359 PLN, a do Miami – od 2659 PLN. Na uwagę zasługuje też Gwadelupa – od 3169 PLN, czy Martynika – od 3179 PLN oraz inne fantastyczne miejsca w globalnej siatce lotów Air France. Tańsze bilety można rezerwować do 6 października br., a oferta obejmuje podróże od 31 marca 2023 r. włącznie.

Przeloty liniami Air France w promocyjnych cenach dotyczą podróży z Warszawy z przesiadką w Paryżu. Podane w tekście powyżej ceny promocyjne dotyczą najtańszych lotów w obie strony w klasie ekonomicznej i zawierają wszystkie opłaty i podatki oprócz opłat transakcyjnych, które przy zakupie na stronie airfrance.pl wynoszą 0 PLN.

Szczegóły promocji oraz listę ofert można sprawdzić na stronie Air France tutaj.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!