RSE  •  Aktualności firm stowarzyszonych

Ruszają francuskie piątki w restauracji Les Amis

Już od 28 sierpnia w restauracji Les Amis przy Placu Trzech Krzyży w Warszawie, co piątek odbywać się będą „Francuskie piątki”. Organizatorzy przygotowali dla Gości wyjątkowe, francuskie 3-daniowe menu w cenie 49 zł za osobę oraz muzykę na żywo. Co ciekawe, menu co tydzień będzie inne!

W pierwszy „Francuski piątek” 28 sierpnia będzie można zobaczyć także wystawę znakomitej artystki Anne-Sophie Nival. O stronę muzyczną zadba francuskojęzyczny wokalista - Eric Folly. Start o godzinie 19:00.

Restauracja Les Amis w Warszawie to miejsce, w którym można poczuć się jak we Francji. Nazwa miejsca w języku polskim to “przyjaciele” i właśnie na serdeczności, życzliwości oraz tworzeniu dobrej atmosfery koncentrują się właściciele miejsca. Od lutego 2020 roku na miejscu w lokalu serwowane są trzy rodzaje domowego piwa warzonego na pierwszym piętrze w restauracji: lager, IPA oraz pszeniczne. Piwa powstają na czystym, gotowanym słodzie, pszenicy (w przypadku piwa pszenicznego) oraz drożdżach.

Restauracja Les Amis jest pierwszym lokalem w Polsce serwującym kuchnię z wyjątkowego regionu Francji - Alzacji. W menu znajdują się dania takie, jak Tarte Flambee, czyli tradycyjna tarta na bazie ciasta chlebowego z dodatkami słonymi lub słodkimi, czy burger strasburski z solidną porcją sezonowanej wołowiny. Wszystkie dania z menu w połączeniu z piwem z domowego browaru tworzą doskonałą całość. W Les Amis każdy znajdzie coś dla siebie.

***

Restauracja Les Amis, ul.Książęca 23, Warszawa

Kontakt dla mediów:

Magda Malutko-Kubisiak

magda.malutko@odkuchni.co

+48 502 631 579

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!