Aktualności firm stowarzyszonych

Rusza nowy projekt szkoleniowy Crido

doradzamy firmom od kilkunastu lat i rozumiemy, jak dużym wyzwaniem dla nich jest zmienność przepisów, zwłaszcza dotyczących podatków. Przełomowe zmiany w przepisach wprowadzone od tego roku tworzą szereg nowych obowiązków podatkowych dla przedsiębiorców i zwiększają ryzyko prowadzenia firm. prowadzenie biznesu staje się coraz trudniejsze i wymaga pogłębionej wiedzy i przygotowania nie tylko zarządzających, ale również wszystkich pracowników działów księgowości i finansów. Dlatego też uruchomiliśmy nowy projekt szkoleniowy. Za jego przygotowanie odpowiadają eksperci CRIDO, wielokrotnie zajmujący najwyższe pozycje w krajowych i międzynarodowych rankingach, m.in. w obszarze: cen transferowych, VAT, CIT czy postępowań podatkowych.

 

Mamy przyjemność zaproponować członkom CCFIP 10% rabatu na udział w szkoleniach CRIDO (kod rabatowy CCFIPCRIDO19).  

Zapraszamy do udziału w szkoleniu - Podatkowe i księgowe zamknięcie roku 2018 (szkolenie dwudniowe)  w Warszawie.  

  • 18-19.02

we Wrocławiu

  • 20-21.02.19

w Krakowie

  • 26-27.02.19

Pełen harmonogram szkoleń na najbliższe miesi?ce i informacja na ich temat znajduj? się na stronie crido.pl/szkolenia, gdzie można również dokonywać zapisów poprzez formularz rejestracyjny.

W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o wysłanie e-maila na adres: Szkolenia.Crido(@)crido.pl lub lub kontakt telefoniczny Dari? Kapust? (tel.: 22 32 45  769, kom.:539  775  520).  

Z poważaniem,

Zespół CRIDO

Szkolenia CRIDO – Warto wiedzieć więcej

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!