Partnerzy

Rusza konkurs Prix Galien Polska 2016!

<p style="text-align: justify;"><strong>Rozpoczyna się kolejna, czwarta edycja konkursu Prix Galien Polska. Przełomowe odkrycia w dziedzinie medycyny i farmacji oraz innowacyjne produkty lecznicze można zgłaszać do 30 czerwca 2016 roku. Zwycięzców poznamy podczas uroczystej gali w listopadzie.</strong></p>

>

W konkursie Prix Galien Polska 2016 mog? brać udział naukowcy, instytucje badawcze, firmy farmaceutyczne, producenci wyrobów medycznych oraz twórcy kampanii zdrowotnych.

Kapituła pod przewodnictwem profesora Cezarego Szczylika wybierze zwycięzców w następuj?cych kategoriach:  

 1. Innowacyjny produkt leczniczy, w tym podkategorie:

       1.1. Innowacyjny produkt leczniczy stosowany w lecznictwie            otwartym
       1.2. Innowacyjny produkt leczniczy stosowany w lecznictwie            zamkniętym
       1.3. Innowacyjna szczepionka
       1.4. Innowacyjny sierocy produkt leczniczy   

 2. Innowacyjne odkrycie naukowe  
 3. Innowacyjny wyrób medyczny  
 4. Innowacyjna kampania zdrowotna  

Kategoria IV: Innowacyjna kampania zdrowotna jest nowości? w tegorocznej edycji. Poświęcona jest kampaniom edukacyjnym, społecznym, pacjenckim, których innowacyjność może mieć przełomowy wpływ na diagnostykę, leczenie i/lub zapobieganie chorobom u ludzi, zmianę stylu życia znacz?cej grupy społecznej w kierunku większej świadomości i dbałości o zdrowie.  

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 30 czerwca 2016 roku, zaś ogłoszenie wyników i podsumowanie odbędzie się podczas uroczystej Gali rozdania nagród w listopadzie.  

Szczegółowych informacji na temat Prix Galien udziela:

Katarzyna Starosławska, dyrektor konkursu
telefon +48.600.141.544
e-mail: k.staroslawska(@)prixgalien.pl  

Więcej na temat konkursu:

www.prixgalien.pl

***

PRIX GALIEN

Nagroda Prix Galien przyznawana jest jako dowód uznania dla innowacyjnych rozwi?zań w dziedzinach produktów leczniczych oferowanych przez firmy farmaceutyczne, wyrobów medycznych, a także stanowi wyróżnienie dla przełomowych dokonań i odkryć naukowców. Konkurs ma charakter międzynarodowy i jest corocznie przeprowadzany w 17 krajach, między innymi: Francji, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Belgii, Luksemburgu, Portugalii, Szwajcarii, Włoszech, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Co dwa lata odbywa się edycja międzynarodowa, wyłaniaj?ca spośród lokalnych zwycięzców innowacyjny produkt w skali globalnej. Twórc? Prix Galien jest francuski farmaceuta Roland Mehl, który ufundował nagrodę w 1970 roku. Z czasem zyskała ona prestiż na całym świecie i obecnie stanowi jedno z najważniejszych wyróżnień, jakie można zdobyć w dziedzinie farmacji i medycyny.

Serwis PR:

Anna Jagnyziak
mobile: +48.502.555.165
e-mail:   ania(@)7pr.com.pl

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!