Aktualności firm stowarzyszonych  •  Członkowie

Rusza III edycji Funduszu Różnorodności w IT 2023

15 maja br. rusza nabór do III edycji Funduszu Różnorodności w IT. To wyjątkowa inicjatywa, która ma na celu umożliwienie osobom z ograniczeniami finansowymi i znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej zdobycia niezbędnych kompetencji i umiejętności do pracy w branży technologicznej i IT.

 

W ramach programu stypendyści otrzymają finansowanie kursów Future Collars, a także będą mieli możliwość korzystania z mentoringu oraz nauki języka angielskiego. Po zakończeniu kursu, uczestnicy będą mogli zdobyć zatrudnienie lub staż u partnerów Future Collars.

 

Harmonogram III edycji Funduszu Różnorodności w IT obejmuje okres od 15 maja do 2 czerwca, w którym trwa nabór/aplikacje. Wybór stypendystów odbędzie się od 6 czerwca do 16 czerwca, a ogłoszenie wyników nastąpi 19 czerwca. W lipcu stypendyści będą mieli okazję uczestniczyć w kursach Future Collars.

 

Inicjatywa Funduszu Różnorodności w IT ma na celu wspieranie różnorodności na rynku pracy oraz budowanie inkluzywnego i różnorodnego środowiska, które uwzględnia potrzeby całego społeczeństwa. Fundusz powstaje we współpracy z Partnerami oferującymi finansowanie kursów Future Collars.

 

III edycja Funduszu Różnorodności w IT to doskonała szansa dla wszystkich zainteresowanych zdobyciem wiedzy i umiejętności w branży IT, którzy z różnych przyczyn mają utrudniony dostęp do edukacji i rynku pracy. To także znakomita okazja dla firm, które chcą działać społecznie odpowiedzialnie i angażować się w budowanie lepszego świata.

 

Dowiedz się więcej tu https://futurecollars.com/fundusz-roznorodnosci-w-it/#aplikuj

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!