Podsumowanie wydarzeń

Rozwiń biznes we Francji

<p style="text-align: justify;">Centrum Rozwoju Biznesu pomaga firmom polskim i francuskim w pozyskiwaniu wiarygodnych partnerów biznesowych. Oprócz udzielania informacji makroekonomicznych o obu rynkach, świadczymy również usługi polegające na wyszukiwaniu partnerów zgodnie ze specyficznymi potrzebami naszych klientów. Jesteśmy do dyspozycji na każdym etapie nawiązywania kontaktów handlowych. Naszym celem jest doprowadzenie do spotkania między polskimi i francuskimi firmami zainteresowanymi współpracą.</p>

>

Dzięki rozbudowanej sieci kontaktów w Polsce i we Francji, dużemu doświadczeniu oraz wykwalifikowanemu personelowi jesteśmy w stanie podj?ć się realizacji zleceń dotycz?cych szerokiego zakresu tematycznego.

KIERUNEK FRANCJA jest usług? skierowan? do polskich przedsiębiorców, którzy pragn? rozwijać swoj? działalność na rynku francuskim. W ramach tej usługi pomagamy w wyszukiwaniu partnerów handlowych: producentów, dystrybutorów, klientów bezpośrednich. Zapewniamy również profesjonalne tłumaczenia zarówno pisemne, jak i ustne.

Nasze usługi:

Doświadczeni i dwujęzyczni pracownicy Centrum Rozwoju Biznesu mog? przygotować dla Państwa kompleksow? ofertę, skrojon? na miarę Państwa potrzeb. Zachęcamy do kontaktu.

Do pobrania

Download ccifp_reklama_emisja_26_01.pdf  (PDF • 100 KB)

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!