Partnerzy

Rozpoczynają się 8. Targi CSR online

Ósma edycja Targów CSR, największego w Polsce wydarzenia poświęconego odpowiedzialnemu biznesowi i zrównoważonemu rozwojowi, rozpoczyna się 5 października i potrwa do 9 października. Po raz pierwszy w historii Targi CSR odbędą się wyłącznie w formule online. Zachowane są kluczowe elementy inicjatywy: część wystawowa (https://targicsr.webexpo.pl/), konferencyjna oraz networkingowa. Organizatorem wydarzenia jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Główną platformą wiedzy na temat przebiegu 8. Targów CSR online jest strona odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr. Uczestnicy wydarzenia znajdą na niej szczegółowe informacje na temat 5-dniowego przebiegu targów oraz tego, jak aktywnie brać udział w ich poszczególnych częściach.

Nowa  formuła tegorocznych Targów CSR jest rozwiązaniem odpowiadajacym wyzwaniom dzisiejszej rzeczywistości. Przenosząc je do przestrzeni wirtualnej,  staraliśmy się uwzględnić wszystkie zalety stacjonarnego wydarzenia. dzięki różnorodności wystawców w przestrzeni online, prezentowanych dobrych praktyk i rozwiązań, wydarzenie pozostaje nadal  największą w Polsce tego typu platformą wymiany CSR-owych idei, usług i produktów. Zaproponowaliśmy również unikalny sposób networkingu z możliwością wyboru tematów i rozmówców oraz bogaty, pięciodniowy program części konferencyjnej. Zapraszamy do aktywnego udziału i wykorzystania czasu w ramach 8. Targów CSR online – mówi Marzena Strzelczak, prezeska, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Część wystawowa

57 wystawców zaprezentuje działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju na platformie WebEXPO, która dostępna jest na stronie targicsr.webexpo.pl. Wirtualne stoiska będzie można zwiedzać od 5 do 9 października. Dzięki temu zwiedzający mogą zapoznać się z działalnością firm, organizacji i instytucji na polu CSR. Funkcja czatu pozwala na kontakt online z następującymi wystawcami:

Forum Odpowiedzialnego Biznesu – organizator
Jeronimo Martins Polska – partner główny
ERGO Hestia – partner
Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji – Narodowa Agencja Europejskiego Korpusu Solidarności – partner
Siemens – partner
Rzeczpospolita – partner medialny
Activy - wyzwania wellbeingowe
AkzoNobel
Atmoterm SA
Bank BNP Paribas
Better. & Baginski.Pro
BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Sp. k.
Bureau Veritas Polska
Carrefour Polska
CCC Spółka Akcyjna
Ceetrus Polska
CEMEX Polska Sp. z o.o.
CENTRUM ROZWOJU EDUKACJI OBYWATELSKIEJ 'CREO'
Credit Agricole Bank Polska S.A.
CSR Consulting
CSRinfo
DB Cargo Polska
DekoEko
Deloitte
Energa Grupa ORLEN
Europejski Fundusz Leasingowy S.A.
Francusko-Polska Izba Gospodarcza (CCIFP)
Fundacja "Koalicja Sprawiedliwego Handlu" - Fairtrade Polska
Fundacja "Znajdź Pomoc"
Fundacja DKMS
Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości
Fundacja Orange
Fundacja ORLEN
Fundacja Rozwoju  Społecznej Odpowiedzialności HELISA
Fundacja Uniwersytet Dzieci
Fundacja Veolia Polska
ING Bank Śląski
Komitet Ochrony Praw Dziecka
Korpus Solidarności
Leroy Merlin Polska
Linia Etyki
Lyreco Polska S.A.
Makro Cash and Carry Polska S.A.
Marine Stewardship Council Polska
Michelin Polska S.A.
Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej
Narodowy Instytut Dziedzictwa
Odpowiedzialny Biznes – Kompendium CSR
Open Eyes Economy Summit
Państwowe Gospodarstwo Leśne - Lasy Państwowe
Program Przedsiębiorstwo Fair Play
Rekopol Organizacja Odzysku Opakowań S.A
Sanofi
Santander Bank Polska S.A.
Servier Polska  i Zakład Produkcyjny Servier - Anpharm SA
Teraz środowisko
YORGHAS Foundation

Część networkingowa

Udział w targach daje także możliwość skorzystania z networkingu na zyskującej popularność platformie REMO. Zwiedzający codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 13:30 do 15 zostaną zaproszeni do spotkania się z wystawcami i porozmawiania na istotne zagadnienia z zakresu CSR i zrównoważonego rozwoju. Platforma umożliwia wygodną i skuteczną wymianę wiedzy oraz rozwój relacji międzysektorowych oraz biznesowych. Aby wziąć udział w networkingu na Targach CSR, wystarczy zalogować się na stronie: https://live.remo.co/e/targicsr/register.

Część konferencyjna

,,Środowisko! biznesowe i naturalne” jako hasło 8. Targów CSR ma na celu z jednej strony przypomnienie zależności między biznesem i jego otoczeniem oraz odpowiedzialności środowiska biznesowego za środowisko naturalne. Z drugiej strony pokazuje jak szeroką platformą prezentacji działań społecznych, biznesowych, ekologicznych oraz spotkaniem różnych środowisk będzie wydarzenie Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Transmisja część konferencyjnej 8. Targów CSR odbywać się będzie stronę odpowiedzialnybiznes.pl, profil Facebook – www.facebook.com/ForumOdpowiedzialnegoBiznesu, kanał YouTube – www.youtube.com/user/ForumOdpBiznesu.

PROGRAM CZĘŚCI KONFERENCYJNEJ » http://bit.ly/ProgramTargiCSR

Targi CSR online kierowane są do szerokiego grona odbiorców. To wydarzenie adresowane zarówno do biznesu, jak i jego otoczenia: społeczności lokalnych, organizacji pozarządowych, uczelni, szkół, mediów, administracji i samorządów. Formuła online sprawia, że każdy, niezależnie od miejsca zamieszkania, będzie mógł przez 5 dni brać czynny udział w Targach CSR.

Więcej informacji o wydarzeniu:

Strona internetowa: http://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr

Lista wystawców: http://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/wystawcy/

Część konferencyjna: http://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/konferencja/

Informacje o 8. Targach CSR na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1275927272614450

Hashtag wydarzenia: #TargiCSR

Newsletter 8. Targów CSR: http://odpowiedzialnybiznes.pl/targicsr/newsletter-targow-csr/

 

Menedżerka projektu:

Marta Górska, mobile: 661 295 001, e-mail: marta.gorska(@)fob.org.pl

Kontakt dla mediów:

Agnieszka Siarkiewicz, mobile: 669 510 483, e-mail: agnieszka.siarkiewicz(@)fob.org.pl

***

Forum Odpowiedzialnego Biznesu jest najdłużej działającą, od 2000 roku, i największą organizacją pozarządową w Polsce, która zajmuje się koncepcją społecznej odpowiedzialności biznesu w kompleksowy sposób. Forum to organizacja ekspercka, pozostająca inicjatorem i partnerem przedsięwzięć kluczowych dla polskiego CSR. Inspirujemy biznes, który zmienia świat, i łączymy ludzi, którzy zmieniają biznes. Działamy na rzecz zrównoważonego rozwoju. Więcej informacji na stronie www.odpowiedzialnybiznes.pl.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!