Aktualności firm stowarzyszonych

Romain Revel zastąpił Davida Julliarda na stanowisku dyrektora Pionu Klientów Korporacyjnych w Credit Agricole Bank Polska

Począwszy od 1 lipca 2019 r., Romain Revel zarządza Pionem Klientów Korporacyjnych i segmentem Private Banking w Credit Agricole Bank Polska.

 

 

Romain Revel jest absolwentem Uniwersytetu Jean Moulin Lyon III, w którym uzyskał tytuł magistra zarządzania, a uprzednio dyplom w biznesie międzynarodowym. Ma 20-letnie doświadczenie w bankowości korporacyjnej, które zdobył pracując w różnych regionach Francji.

Karierę zawodową rozpoczął w 1999 r. w banku Crédit Lyonnais w Dijon na stanowisku analityka kredytowego klientów korporacyjnych. Był następnie menedżerem ds. relacji z klientami korporacyjnymi - MŚP i spółkami zależnymi korporacji - w dyrekcji Bankowość Korporacyjna Północ (w oddziale banku LCL w Amiens), menedżerem ds. relacji z dużymi firmami w Paryżu (LCL w Paryżu), dyrektorem Centrum Korporacyjnego Regionu Delfinatu (LCL w Grenoble) oraz dyrektorem ds. rozwoju w dyrekcji Bankowość Korporacyjna Północ (LCL w Lille). Kolejnym etapem w jego karierze było stanowisko szefa projektów rozwoju w dyrekcji Bankowości Komercyjnej dla Korporacji w centrali LCL, a później stanowisko szefa projektów rozwoju oddziału LCL w Monako.

 

 

Pion Klientów Korporacyjnych liczy 72 pracowników, których zadaniem jest wspieranie wielkich korporacji krajowych i międzynarodowych oraz instytucji finansowych. W strukturze Pionu znajdują się 4 Centra Korporacyjne zlokalizowane w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku oraz 2 podległe Biura Korporacyjne w Poznaniu i w Katowicach.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!