Aktualności firm stowarzyszonych

Rödl & Partner znów wysoko w rankingu „Book of Lists”

<p style="text-align: justify;">Kolejny rok z rzędu Rödl &amp; Partner znalazł się w pierwszej dziesiątce prestiżowego rankingu przewodnika po polskim biznesie „Book of Lists”. Rödl &amp; Partner zajął 1. miejsce w rankingu „Firmy audytorskie i księgowe” w kategorii „Firmy księgowe” oraz 1. miejsce w rankingu firm oferujących outsourcing procesów biznesowych (BPO).</p>

>

Firma zdobyła również wysokie miejsca w innych kategoriach: 3. miejsce wśród firm doradztwa podatkowego oraz 6. miejsce wśród międzynarodowych firm prawniczych.

Obecna na rynku polskim od niemal 25 lat Rödl & Partner to wywodz?ca się z Niemiec firma specjalizuj?ca się w usługach audytorskich, BPO, doradztwie prawnym i podatkowym oraz doradztwie biznesowym.

http://www.roedl.com/pl/  

Publikacja „Book of Lists” to prestiżowy polsko-angielski przewodnik po polskim biznesie, który przedstawia firmy poprzez rankingi, tworzone według różnorodnych kryteriów przypisanych do konkretnego sektora gospodarki (70 list rankingowych z 9 różnych sektorów). W 2016 roku publikacja w wersji drukowanej ukazała się po raz dwudziesty pierwszy. Wydawc? „Book of Lists” jest agencja Valkea Media.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!