Zobacz także  •  Członkowie

Rödl & Partner wyróżniony w rankingu ITR World Tax 2024

Rödl & Partner w Polsce kolejny rok z rzędu może pochwalić się wyróżnieniami zdobytymi w Rankingu ITR World Tax. Firma została odznaczona we wszystkich rankingowych kategoriach, a dwie ekspertki – Katarzyna Judkowiak i Dominika Tyczka-Szyda – otrzymały wyróżnienia indywidualne.

Rödl & Partner w Polsce otrzymał wyróżnienia we wszystkich rankingowych kategoriach dotyczących Polski – co oznacza, że firma jest rekomendowana w danym obszarze usług:

- General corporate tax

- Tax controversy

- Indirect tax

- Transfer pricing

Dodatkowo w ręce dwóch ekspertek – Katarzyny Judkowiak, Partnerki w Rödl & Partner w Polsce i Dominiki Tyczki-Szydy, Partnerki w Rödl & Partner w Polsce – trafiły wyróżnienia indywidualne. Katarzyna Judkowiak otrzymała tytuł Highly Regarded Practitioner oraz Women in Tax Leader w obszarze General corporate tax. Dominika Tyczka-Szyda została wyróżniona tytułem World TP – Highly Regarded Practitioner w obszarze Transfer pricing.

Nagrody ITR Tax Awards przyznawane są od 2005 roku przez prestiżowy branżowy magazyn International Tax Review. Te międzynarodowe wyróżnienia trafiają do najlepszych firm oraz ekspertów zajmujących się doradztwem podatkowym. Nagrody są formą docenienia dla wybitnych osiągnięć i postępów dokonanych w ostatnich 12 miesiącach.

***

Rödl & Partner to międzynarodowa firma świadcząca zintegrowane usługi profesjonalne w obszarach: audyt, Business Process Outsourcing, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, consulting. Działa w 49 krajach i ma ponad 100 biur, w których pracuje ponad 5500 osób. W Polsce zatrudnia ponad 560 pracowników w sześciu lokalizacjach – Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!