Aktualności firm stowarzyszonych

Rödl & Partner w gronie laureatów „Diamentów Forbesa 2021”

Rödl & Partner po raz trzeci znalazł się wśród laureatów elitarnego rankingu „Diamenty Forbesa” przedstawiającego firmy, które w ostatnich trzech latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Firma uplasowała się w gronie podmiotów o przychodach od 50 do 250 mln zł dla województwa mazowieckiego.

Tytuł „Diamenty Forbesa” jest wyróżnieniem wśród najlepszych firm na polskim rynku, które charakteryzuje dynamiczny rozwój i efektywność procesów biznesowych. Wyniki rankingu opracowano na podstawie kryteriów takich jak: m.in. wyniki finansowe za lata 2017-2020, wartość majątku, historia płatnicza, wiarygodność płatnicza, a także brak negatywnych zdarzeń prawnych. Dane do zestawienia przygotowuje firma badawcza Bisnode Polska (na podstawie ogólnie dostępnych danych – sprawozdań składanych w KRS).

Ranking Forbesa prezentuje od 1,5 tys. do 2 tys. firm w trzech kategoriach: o rocznych przychodach powyżej 250 mln zł, pomiędzy 50 a 250 mln i 5-50 mln złotych. Specjalny raport, w którym zostaną przedstawione wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2021" będzie dołączony do miesięcznika Forbes nr 2/2021, który dziś ukazał się w sprzedaży.

Rödl & Partner to międzynarodowa firma świadcząca zintegrowane usługi profesjonalne w obszarach: audyt, business process outsourcing, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, consulting. Działa w 49 krajach i ma 109 biur, w których pracuje  5120 osób. W Polsce zatrudnia ponad 500 pracowników w sześciu lokalizacjach – Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

 

KONTAKT DLA MEDIÓW

Anna Śliwińska
T   +48 22 696 28 00
M   +48 602 380 276
anna.sliwinska(@)roedl.com

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!