Rödl & Partner ponownie wyróżniony w rankingu Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej”

W XIV edycji Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej” Rödl & Partner zajął wysokie miejsca, podobnie jak w zestawieniach z ubiegłych lat.

W rankingu uwzględniającym liczbę zatrudnionych doradców podatkowych Rödl & Partner znalazł się na 5. miejscu, zatrudniając 39 specjalistów. To awans o dwie pozycje w stosunku do poprzedniego roku, który potwierdza inwestycje firmy w rozwój pracowników i świadczonych usług podatkowych.

Dynamiczny rozwój Rödl & Partner znalazł również swoje odzwierciedlenie w zestawieniu firm z największymi przychodami –  7. miejsce Rödl & Partner zagwarantowało zwiększenie przychodów o 4,5 mln zł w porównaniu do roku ubiegłego. Niewątpliwym sukcesem jest także 7. miejsce w kategorii firm z przyrostem/spadkiem przychodów 2019/2018 w mln zł.

Wśród najlepszych specjalistów wskazanych przez doradców biorących udział w rankingu nie zabrakło także doradców podatkowych z Rödl & Partner. W kategorii podatku od nieruchomości rekomendację uzyskał Łukasz Szczygieł, a w doradztwie compliance Aleksandra Majnusz.

Rödl & Partner od wielu lat zdobywa wysokie noty w rankingu „Rzeczpospolitej”, na co zdaniem Renaty Kabas-Komorniczak, Partner Zarządzającej w Rödl & Partner współodpowiedzialnej za obszar doradztwa podatkowego – mają wpływ silne i trwałe relacje z klientami, okazywanie im troski i pomoc w osiąganiu sukcesów. Ważne także by przewidywać potrzeby Klientów i wspomagać się odpowiednio zaawansowanymi narzędziami technologicznymi. Doradca podatkowy powinien być przedsiębiorczy, myśleć perspektywicznie i świadczyć usługi na najwyższym poziomie, nieustannie szukając najlepszych rozwiązań. Takimi wartościami kierujemy się w naszej firmie.

 

Więcej informacji:

https://www.rp.pl/Rankingi/304299988-Ranking-firm-doradztwa-podatkowego-2020---wyniki-wedlug.html

https://www.rp.pl/Rankingi/304299986-Ranking-firm-doradztwa-podatkowego-2020-Sukces-finansowy-wciaz-mozliwy.html

KONTAKT DLA MEDIÓW

Anna Śliwińska

T   +48 22 696 28 00

M   +48 602 380 276

anna.sliwinska(@)roedl.com

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

ZIELONA ENERGIA ZASILI POLSKĄ NAUKĘ

Od 2021 roku 13 polskich uczelni będzie korzystać z energii elektrycznej pochodzącej wyłącznie z odnawialnych źródeł energii. Wszystko za sprawą...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!