RSE  •  COVID-19  •  Aktualności firm stowarzyszonych

Rödl & Partner pomaga szpitalom

Koronawirus – słowo, które uświadomiło nam, że solidarność i odpowiedzialność społeczna są dzisiaj kluczowe. Okazywanie troski, duch zespołowości i solidarność z innymi to wartości, które pomagają nieść pomoc w trudnym czasie pandemii.

Wsparcie ma największe znaczenie dla tych, którzy są na pierwszej linii frontu, dlatego Rödl & Partner zorganizował akcję „Pomoc dla szpitali”, w ramach której wsparliśmy sześć placówek medycznych, zlokalizowanych w Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu – miastach, w których mieszczą się nasze biura. Po zbadaniu potrzeb okazało się, że poza niezbędnymi do pracy środkami ochronnymi personel medyczny potrzebuje także sprzętów, które uczynią ich wielogodzinne dyżury prostszymi i ułatwią krótkie chwile regeneracji. Przekazaliśmy na rzecz placówek: lodówki, pralki, suszarki, kanapy, fotele, śpiwory i polary.

„Okazywanie troski i duch zespołowości to jedne z głównych wartości w Rödl & Partner. Działania dotyczące społecznej odpowiedzialności są niezwykle ważne w naszej organizacji i zawsze staramy się być tam, gdzie według nas potrzeby są najpilniejsze.” – zaznacza Therese Baginski, Partner w Rödl & Partner.

Dziękujemy pracownikom służb medycznych w Polsce i na świecie za ich ciężką pracę, oddanie i odwagę.

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Czynny żal przy każdej korekcie JPK_V7?

Podatnicy VAT powinni zwrócić szczególną uwagę na nowelizację przepisów Kodeksu karnego skarbowego. Niedawno dodany art. 61a wprowadził bowiem sankcję...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!