RSE  •  COVID-19  •  Aktualności firm stowarzyszonych

Rödl & Partner pomaga szpitalom

Koronawirus – słowo, które uświadomiło nam, że solidarność i odpowiedzialność społeczna są dzisiaj kluczowe. Okazywanie troski, duch zespołowości i solidarność z innymi to wartości, które pomagają nieść pomoc w trudnym czasie pandemii.

Wsparcie ma największe znaczenie dla tych, którzy są na pierwszej linii frontu, dlatego Rödl & Partner zorganizował akcję „Pomoc dla szpitali”, w ramach której wsparliśmy sześć placówek medycznych, zlokalizowanych w Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu – miastach, w których mieszczą się nasze biura. Po zbadaniu potrzeb okazało się, że poza niezbędnymi do pracy środkami ochronnymi personel medyczny potrzebuje także sprzętów, które uczynią ich wielogodzinne dyżury prostszymi i ułatwią krótkie chwile regeneracji. Przekazaliśmy na rzecz placówek: lodówki, pralki, suszarki, kanapy, fotele, śpiwory i polary.

„Okazywanie troski i duch zespołowości to jedne z głównych wartości w Rödl & Partner. Działania dotyczące społecznej odpowiedzialności są niezwykle ważne w naszej organizacji i zawsze staramy się być tam, gdzie według nas potrzeby są najpilniejsze.” – zaznacza Therese Baginski, Partner w Rödl & Partner.

Dziękujemy pracownikom służb medycznych w Polsce i na świecie za ich ciężką pracę, oddanie i odwagę.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!