Aktualności firm stowarzyszonych

Rödl & Partner pomaga szpitalom

Od początku pandemii Rödl & Partner wspiera polską służbę zdrowia. Właśnie zakończył się kolejny etap projektu „Pomoc dla szpitali”. Podczas dwóch edycji zostały przekazane darowizny dla siedmiu placówek w sześciu miastach. W działania zaangażowali się również pracownicy firmy, organizując wewnętrzną zbiórkę.

Już na samym początku pandemii w Rödl & Partner została podjęta decyzja o włączeniu się
w działania mające na celu wsparcie placówek medycznych w tym trudnym czasie. Podstawowym założeniem było odpowiedzenie na realne potrzeby, dlatego każda przekazana darowizna została skonsultowana z wybraną placówką medyczną. Zakupiono specjalistyczny sprzęt medyczny, meble, urządzenia AGD takie jak lodówki, pralki, a także tekstylia i kosmetyki dla pacjentów, środki czystości – wszystko, co mogłoby poprawić funkcjonowanie w czasie pandemii.

Dla Rödl & Partner społeczna odpowiedzialność biznesu to realne działania, które podejmujemy na co dzień. Przekazana pomoc jest wyrazem naszej solidarności z medykami zaangażowanymi w walkę z koronawirusem. Osobiście bardzo cieszy mnie również zaangażowanie naszych pracowników, którzy tak chętnie wzięli udział w wewnętrznej zbiórce – mówi Therese Baginski, Partner w Rödl & Partner.

W grudniu 2020 roku w Rödl & Partner została zorganizowana zbiórka pracownicza „Świąteczna kawa dla ratowników”, w ramach której pozyskano środki na zakup kawy i herbaty dla dwóch stacji pogotowia – w Krakowie i  Gliwicach. Firma wsparła pracowniczą zbiórkę, podwajając zebraną kwotę.

Rödl & Partner to międzynarodowa firma świadcząca zintegrowane usługi profesjonalne w obszarach: audyt, business process outsourcing, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, consulting. Działa w 49 krajach i ma 109 biur, w których pracuje  5120 osób. W Polsce zatrudnia ponad 500 pracowników w sześciu lokalizacjach – Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.
 

KONTAKT DLA MEDIÓW

Anna Śliwińska
T   +48 22 696 28 00
M   +48 602 380 276
anna.sliwinska(@)roedl.com

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!