Aktualności firm stowarzyszonych

Rödl & Partner po raz kolejny wspierał SUNfarming w pozyskaniu finansowania

Rödl & Partner doradzał SUNfarming przy pozyskaniu środków finansowych przeznaczonych na rozwój projektów fotowoltaicznych o mocy 26 MWp, co umożliwi firmie dalszą ekspansję na polskim rynku OZE. Transakcja objęła 26 projektów w 16 spółkach celowych.

W skład zespołu doradczego Rödl & Partner weszli: Piotr Mrowiec, Jagna Bronk, Paweł Foltman, Jakub Wajs, Adrian Cop, Aleksandra Prill, Jakub Plebański, Anna Narodzonek i Dominika Lis.

Był to istotny i zarazem ciekawy projekt dla naszej kancelarii. Bardzo cenimy współpracę z SUNfarming. Przykład tego klienta wskazuje, jak dalece rozwojowy jest polski rynek fotowoltaiczny - powiedział Piotr Mrowiec, który koordynuje od strony prawnej nabywanie projektów dla SUNfarming w Polsce.

SUNfarming to niemiecki deweloper elektrowni fotowoltaicznych, który inwestuje w projekty PV na całym świecie. Firma współpracuje z Rödl & Partner od 2018 r. korzystając z bieżącego doradztwa prawnego przy nabywaniu, rozwoju i funkcjonowaniu projektów elektrowni fotowoltaicznych w Polsce.

***

Rödl & Partner to międzynarodowa firma świadcząca zintegrowane usługi profesjonalne w obszarach: audyt, business process outsourcing, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, consulting. Działa w 49 krajach i ma 109 biur, w których pracuje  5120 osób. W Polsce zatrudnia ponad 500 pracowników w sześciu lokalizacjach – Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

 

 

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!