Aktualności firm stowarzyszonych

Roedl Audit Sp. z o.o. rozpoczyna współpracę z Decora S.A.

Należąca do Rödl & Partner firma audytorska Roedl Audit Sp. z o.o. została wybrana przez Decora S.A. do przeprowadzenia audytu sprawozdań finansowych za rok obrotowy 2020 i 2021.

Roedl Audit Sp. z o.o. odpowiedzialny będzie za przeprowadzenie przeglądu i badania jednostkowych sprawozdań finansowych Decora S.A., a także przeglądu i badania skonsolidowanych sprawozdań finansowych Grupy Kapitałowej Decora S.A. Kluczowym biegłym rewidentem jest Tomasz Martyniuk (biegłego rewidenta i Associate Partnera), wspierany przez Edytę Maciorowską (biegłego rewidenta i Associate Partnera).

Rödl & Partner to międzynarodowa firma świadcząca zintegrowane usługi profesjonalne w obszarach: audyt, business process outsourcing, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, consulting. Działa w 49 krajach i ma 109 biur, w których pracuje 4900 osób. W Polsce zatrudnia ponad 500 pracowników w sześciu lokalizacjach – Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu.

Decora S.A. to notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych europejski lider produkcji podkładów podłogowych. Spółka sprzedaje swoje produkty na 5 kontynentach, chociaż skupia się na rynkach Unii Europejskiej. Produkty Decory można znaleźć we wszystkich krajach UE, zarówno pod własnymi markami (Arbiton, Ewifoam, Afirmax, Vidella) jak i markami partnerów. Spółka od wielu lat inwestuje w badania i rozwój, w opracowanie nowych technologii, nowych produktów oraz park maszynowy. Posiada własne laboratorium badawczo-rozwojowe, a produkty powstają w trzech zakładach produkcyjnych przy współudziale ponad 500 pracowników.

KONTAKT DLA MEDIÓW

Anna Śliwińska

T   +48 22 696 28 00

M   +48 602 380 276

anna.sliwinska(@)roedl.com

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!