Izba

RENI JUSIS gwiazdą Wieczoru Francuskiego na Forum Ekonomicznym w Karpaczu

Wieczór francuski organizowany przez CCIFP dla najważniejszych gości Forum uświetni Reni Jusis, która wykona piosenki ze swej nowej płyty Je suis Reni

Reni Jusis to wszechstronnie utalentowana, klasycznie wykształcona wokalistka, kompozytorka, instrumentalistka i producentka, której kolejne albumy, od debiutanckiej przebojowej „Zakręconej” (1998), przez houseowo dance’ową „Elektrenikę” (2001), transowo elektropopową „Trans Misję” (2003) czy progresywny „Bang!” (2016) na zawsze zmieniły oblicze polskiej tanecznej sceny elektroniczno klubowej. Na najnowszej płycie przenosi nas nieoczekiwanie na uliczki Paryża i w cudowny retro klimat dekady lat 60 tych (choć nie tylko), kiedy życie wydawało się prostsze, po ulicach przechadzały się piękne dziewczyny z fryzurami w koński ogon, a francuska piosenka i kinematografia święciły triumfy w całej Europie po obu stronach żelaznej kurtyny.

Wieczór Francuski, organizowany w CAFE FRANCE pierwszego dnia Forum, dla zaproszonych gości, będzie miał wspaniałą oprawę nie tylko muzyczną, ale też kulinarną. Francuskie sery, wędliny i inne przekąski zapewni firma AUCHAN, a Wyborowa Pernod Ricard zadba o pozytywny klimat w trakcie wieczoru.

Więcej o aktywnościach CCIFP na Forum w Krynicy >>>

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!