Aktualności firm stowarzyszonych

Renault sponsorem XXIV Biegu Powstania Warszawskiego

<p style="text-align: justify;">Już 26 lipca br. odbędzie się w Warszawie XXIV Bieg Powstania Warszawskiego, który jest jednym z biegów wchodzących w skład cyklu „Zabiegaj o pamięć”. Renault Polska jest sponsorem wydarzenia. W ramach biegu firma organizuje konkurs, w którym można wygrać Renault Captur do użytkowania na weekend.</p>

>

Uczestnicy biegu wystartuj? na dystansach 5 i 10 km, a trasa biegu będzie prowadzić przez ulice Warszawy. Na dziedzińcu stadionu Polonii ulokowane zostanie miasteczko biegowe. Miasteczko będzie funkcjonować w godzinach 17.00-21.00.

Na stoisku Renault będzie można obejrzeć Renault Captur w wersji limitowanej Helly Hansen. Samochód jest elementem głównej nagrody w konkursie „Z Renault Captur na każdym biegu”. Aby wzi?ć w nim udział, należy wypełnić kupon konkursowy, dostępny w namiocie sponsorskim marki oraz na stronie www http://www.renault.pl/renault-captur/na-kazdym-biegu/ i dokończyć zdanie: „Jeśli nie biegam to…”. Nagrodzona zostanie najciekawsza wypowiedź, zapisana na kuponie wrzuconym do urny konkursowej.

Model Renault Captur będzie również samochodem pilotuj?cym cały bieg.

Bieg Powstania Warszawskiego wchodzi w skład cyklu biegów miejskich „Zabiegaj o pamięć". Obok Biegu Konstytucji, który odbył się w maju i lipcowego Biegu Powstania Warszawskiego zaplanowano także Bieg Niepodległości (11 listopada br.).

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!