Aktualności firm stowarzyszonych

Renault prezentuje ALASKAN CONCEPT oraz swoje ambitne plany w segmencie samochodów dostawczych

<p style="text-align: justify;">Grupa Renault, zajmująca od 17 lat pozycję lidera na rynku samochodów dostawczych w Europie, a także bardzo mocną pozycję w Ameryce Łacińskiej i Afryce, zdecydowanie przyspiesza swój rozwój na rynkach pozaeuropejskich.</p>

>

Grupa Renault, zajmuj?ca od 17 lat pozycję lidera na rynku samochodów dostawczych w Europie, a także bardzo mocn? pozycję w Ameryce Łacińskiej i Afryce, zdecydowanie przyspiesza swój rozwój na rynkach pozaeuropejskich. Ambicj? Grupy jest przekształcenie europejskiej marki Renault, regionalnego lidera na rynku samochodów dostawczych, w wiod?cego producenta na skalę światow?.

W tym celu Grupa wchodzi do segmentu pick-upów, który stanowi ponad jedn? trzeci? światowego rynku samochodów dostawczych. Marka wprowadza na rynek dwa różne modele: południowoamerykańskiego pick-upa Renault Duster Oroch, zaprezentowanego w czerwcu br. w Buenos Aires (Argentyna) oraz prezentowany obecnie ALASKAN Concept, show truck (*) pick-up o ładowności jednej tony, który stanowi zapowiedź przyszłego modelu Renault przeznaczonego na rynki całego świata.

Poza ofensyw? nowych modeli na nowych rynkach, Renault rozwija markę ekspertów Renault Pro+, przeznaczon? dla nabywców i użytkowników samochodów dostawczych. Specjalistyczna sieć Renault Pro+, oferuj?ca produkty i usługi dostosowane do potrzeb klientów, zapewni now? jakość ich obsługi, zarówno przed sprzedaż?, w jej trakcie, jak i po niej. Specjalistyczna marka Renault Pro+ jest realizacj? złożonej klientom obietnicy i przejawem ambitnej strategii rozwoju Renault na światowym rynku samochodów dostawczych.

Jesteśmy obecnie gotowi do realizacji naszego planu ogólnoświatowego rozwoju, aby spełnić oczekiwania klientów biznesowych i indywidualnych dzięki wzbogaconej gamie produktów, nowej ofercie usług i nowej jakości obsługi klienta na światowym rynku samochodów dostawczych.
Ashwani Gupta, dyrektor ds. samochodów dostawczych na świat.

***

Kontakt prasowy:
Constans PR, Maja Świerszcz, tel. 22 401 09 92
Renault Polska, Grzegorz Paszta, tel. 22 541 10 77

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!