Aktualności firm stowarzyszonych

Renault Polska uruchomiło nową stronę internetową marki – renault.pl

<div> <p style="text-align: justify;">Strona została zaprojektowana w technice RWD (Responsive Web Design), co oznacza, że jej wygląd dostosowuje się automatycznie do rozmiaru ekranu, na którym jest wyświetlana, np. ekranu monitora o wysokiej rozdzielczości, smartfonu czy tabletu. Nowa platforma internetowa jest tworzona w ramach ogólnoświatowego projektu dla wszystkich rynków i marek Aliansu Renault-Nissan, w ramach którego do końca 2017 roku zostanie wdrożonych ponad 300 stron.</p> </div>

>

Nowa strona Renault Polska została przygotowana w ramach ogólnoświatowego projektu prowadzonego dla wszystkich rynków i marek Aliansu Renault-Nissan. LESS IS MORE to motto projektu Helios, który jest kolejnym krokiem w digitalizacji marki. Celem prowadzonego projektu jest standaryzacja i uproszczenie stron marek Aliansu Renault-Nissan.

Nowa strona jest efektem blisko 9-miesięcznej pracy wielu zespołów w Renault Polska i Renault SAS. Jej zalety poza responsywności? to przede wszystkim nowa uproszczona struktura menu oraz ścieżka klienta, nowe formularze kontaktowe, nowa wyszukiwarka dealerów, łatwy dostęp do informacji o ofercie modeli Renault, a także wszystkich usługach ofertowanych przez Renault. Strona jest także platform? w pełni interaktywn? z Social Mediami (Facebook, Instagram, YouTube), posiada interaktywn? zawartość, oferuje dostęp do specjalnych animacji i plików wideo oraz możliwość czatu online. Nowa strona renault.pl umożliwi również personalizację treści i ofert w poł?czeniu z nowym portalem My Renault.

W przyszłym roku nowa strona pojawi się także dla marki Dacia.

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!