Aktualności firm stowarzyszonych

Renault na targach Fleet Market 2016

<p style="text-align: justify;" align="left">Na tegorocznych VIII Ogólnopolskich Targach Motoryzacyjnych i Biznesowych Fleet Market, Renault po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje specjalny model Renault Alaskan z zabudową ratowniczo-pożarniczą. Pokazane zostaną również najnowsze modele marki Megane Grandtour, Nowy Grand Scenic, Megane GrandCoupe oraz samochody dostawcze Renault Master z różnymi wersjami zabudowy. </p>

>

Ósma już edycja targów Fleet Market 2016 jest wydarzeniem adresowanym przede wszystkim do przedsiębiorców i właścicieli firm, którzy wykorzystuj? samochód do swojej działalności biznesowej lub nabywaj? samochód do firmy. Renault zaprezentuje swoje najnowsze modele, które idealnie sprawdz? się we flotach firmowych, jak Megane Grandtour, Nowy Grand Scenic czy Megane GrandCoupe.

Po raz pierwszy w Polsce Renault zaprezentuje model Alaskan. Pojazd z zabudow? ratowniczo-pożarnicz? jest wersj?, która doskonale pokazuje know-how Renault Pro+ w dziedzinie samochodów dostawczych pozwalaj?ce na spełnienie zróżnicowanych potrzeb klientów. Marka pokaże również swoje samochody dostawcze Master. Gama Mastera jest tworzona „na miarę” i obejmuje w Polsce ponad 150 wersji. Na targach pokazany zostanie Master w zabudowie sklep i wystawienniczej. Renault od 1998 roku utrzymuje pozycję lidera w segmencie lekkich samochodów dostawczych w Europie.

Data: 22 listopada 2016 r. (wtorek), od godz. 8.00 do 16.00

Miejsce: Centrum EXPO XXI, ul. Pr?dzyńskiego 12/14, Warszawa  

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!