Renault Alaskan w Warszawie

<p style="text-align: justify;">Renault po raz pierwszy w Polsce prezentuje model Renault Alaskan na VIII Ogólnopolskich Targach Motoryzacyjnych i Biznesowych Fleet Market w Warszawie. Alaskan jest nowością Renault w segmencie pick-upów. Samochód jest prezentowany z zabudową ratowniczo-pożarniczą.</p>

>

Samochodem bazowym, jaki posłużył do realizacji zabudowy ratowniczo-pożarniczej, był Alaskan z podwójn? kabin? – wyj?tkowy pick-up o ładowności jednej tony. Renault Alaskan jest mocnym i komfortowym, a zarazem pomysłowo zaprojektowanym samochodem. Jest dostępny w wersji z pojedyncz? i podwójn? kabin?, jako podwozie z kabin? wyposażone w krótk? lub przedłużon? skrzynię oraz z nadwoziem standardowym lub poszerzonym.

Prezentowany na targach Fleet Market, Alaskan w wersji ratowniczo-pożarniczej, jest lekkim pojazdem terenowym, przeznaczonym do przewozu dowódcy załogi lub strażaków podczas różnego rodzaju interwencji. Samochód z napędem 4x4 może także podejmować działania interwencyjne w trudnym terenie, podczas pożarów lasów, prowadzić rozpoznanie oraz zapewnić wsparcie dla ciężkiego sprzętu. Zabudowa ta jest wykonywana przez firmę SPAC, francuskiego producenta zabudów. Renault Alaskan w wersji z zabudow? ratowniczo-pożarnicz? stanowi potwierdzenie know-how Renault Pro+, pozwalaj?ce na spełnienie zróżnicowanych potrzeb klientów.

Renault po raz pierwszy zaprezentowało model Alaskan w czerwcu br. w Kolumbii. Model ten jest potwierdzeniem światowych ambicji marki na rynku pick-upów. Jest to segment, który stanowi ponad jedn? trzeci? sprzedawanych samochodów dostawczych na świecie, co w skali roku daje pięć milionów samochodów. Alaskan jest produkowany w Cuernavaca w Meksyku, natomiast w przyszłości będzie również montowany w innych zakładach na świecie. Sprzedaż Alaskana rozpocznie się od krajów Ameryki Łacińskiej (przed końcem 2016 r.), gdzie pick-upy tradycyjnie ciesz? się dużym powodzeniem, a Renault jest od dawna ważnym producentem. Stopniowo Alaskan będzie wprowadzany na rynki pozostałych krajów świata.  

Kiedy można zobaczyć: 22 listopada 2016 r. (wtorek), od godz. 8.00 do 16.00
Gdzie: Centrum EXPO XXI, ul. Pr?dzyńskiego 12/14, Warszawa

  

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

ZIELONA ENERGIA ZASILI POLSKĄ NAUKĘ

Od 2021 roku 13 polskich uczelni będzie korzystać z energii elektrycznej pochodzącej wyłącznie z odnawialnych źródeł energii. Wszystko za sprawą...

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin

Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!