Aktualności firm stowarzyszonych

Rekrutacja na kierunek Prawo w biznesie nowych technologii na Uczelni Łazarskiego

Kierunek Prawo w Biznesie Nowych Technologii w roku akademickim 2020/2021 będzie już trzecią edycją studiów. 

 

W lutym 2019 r. kierunek „Prawo w Biznesie Nowych Technologii” został wyróżniony decyzją Komisji Akredytacyjnej Certyfikatem i Znakiem Jakości „Studia z Przyszłością 2019”, a także certyfikatem nadzwyczajnym „Lider jakości kształcenia”.

W ostatniej dekadzie można było obserwować dynamiczny rozwój technologiczny nie tylko w zakresie modernizacji systemów informatycznych, ale transformacji całych modeli biznesowych i rynków. Obecnie transformacja technologiczna jest wręcz wymuszona przez sytuację związaną z pandemią i z tego względu jeszcze bardziej przyspieszona. W  celu wykorzystania pełnego potencjału w erze cyfrowej, mając na względzie uwarunkowania wynikające z Covid-19, firmy muszą przeanalizować swoją strategię i na tej podstawie podjąć decyzje jak ma wyglądać ich model operacyjny, w jaki sposób przeorganizować swoje struktury oraz procesy. Technologia staje się fundamentem, bez której przedsiębiorstwa już w tej chwili nie mogą funkcjonować. Transformacja technologiczna obejmuje nie tylko biznes, ale wszelkie dziedziny życia. Chmura, AI, 5 G to technologie bez których trudno budować konkurencyjny biznes. W online rozwija się także rozrywka. Gry pozwalają odtworzyć świat. Izolacja spowodowała wzrost czasu przeznaczonego na gry i wydanych na nie pieniędzy. 

Dlatego dziś nowe technologie stanowią zarówno szansę na rozwój, jak i wyzwanie związane z bezpieczeństwem ich stosowania. Celem studiów jest praktyczne i kompleksowe zaznajomienie słuchaczy z aktualną problematyką prawną rozwoju nowych technologii. Uczestnicy zapoznają się na studiach z praktycznymi rozwiązaniami w zakresie prawnej ochrony nowych technologii, ich ekspansji na rynki zagraniczne. 

 

Studia będą prowadzone według metody studium przypadku. Metoda ta umożliwia zaangażowanie uczestników studiów w proces kształcenia i umożliwia rozwinięcie wiedzy praktycznej.  Uczestnicy studiów dzięki tej metodzie zrozumieją praktyczne problemy prawne, biznesowe i technologiczne

Mamy świadomość, że nowe technologie rozwijają się dynamicznie. Z tego względu nasz program dostosowujemy do potrzeb rynku. Wykładowcy studiów Prawo w Biznesie Nowych Technologii to wybitni praktycy, specjaliści, a zarazem dydaktycy rekomendowani w międzynarodowych rankingach prawniczych takich jak Legal 500, Chambers Global, Chambers Europe, WTR1000, I AM Patent 1000

Z nami polubisz nowe technologie i odnajdziesz się w świecie dynamicznych zmian technologicznych.

Zostały ostatnie wolne miejsca! Zapraszamy do zapisów!

REJESTRACJA

WIĘCEJ AKTUALNOŚCI

Share this page Share on FacebookShare on TwitterShare on Linkedin
Close

Zaloguj się do Strefy Członkowskiej!